Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdemes így katonának jelentke...

Érdemes így katonának jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretem a fegyelmet,tetszik az egyenruha,érdekel az edzés,a harcművészetek és érdekelnek a gépek is.(hadigépek)A katonai alapismeretek tantárgyat is érdekesnek találom.Viszont nem lennék képes rálőni valakire.Rendőr akartam lenni,csak az nem lehetek,mert színtévesztő vagyok.

2014. jan. 16. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a katonának épp az a lényege, hogy szükség esetén rálő az emberre... Találnod kellene valami olyan pozíciót a honvédségnél, ami nem igényel fegyverhasználatot, pl. kommunikációs tiszt
2014. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

"Találnod kellene valami olyan pozíciót a honvédségnél, ami nem igényel fegyverhasználatot"


Olyan nincs.

2014. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,az háborús bűncselekmény!
2014. jan. 16. 22:27
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Na és?
2014. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha katona akarsz lenni ne azt mérlegeld mi a bűncselekmény vagy mi nem, csak hogy mi a parancs.
2014. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak háborús bűnösök is, elítélnek és felkötnek. ha szerencséd van, golyót kapsz.
2014. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hello ,ne érdekeljen hogy nem mersz rálőni senkire úgysem vennének fel mert színtévesztő vagy üdv a klubban, én idén megyek másodszor is megbukni egészségügyin de addig nem adom fel amíg fel nem vesznek :D
2014. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oda baj a színtévesztés?Én úgy tudtam,hogy nem.Meg pl.olvastam valahol,hogy a színtévesztésből még előny is lehet,mert az ellenség terepszinű álcája nem olvad be a környezetbe.
2014. jan. 18. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Hol hallottál te ilyen baromságot?


Ha színtévesztő vagy sokszor olyan dolgokat láthatsz bele a helyzetbe ami nincs ott, vagy pont olyat nemlátsz ami ott van.


De amúgy el mondom szép sorjában.

Az egészségügyi alkalmasságin kecskeméten, egy pár vizsgálat után felküldenek a szemészetre ahol miután megvizsgálták a látásod, az asszisztens szól h forditsd szépen jobbra a fejed, és meséld el mivan a kis táblácskákon az asztalon. Ha nem tudod elmondani/ azt mondod hogy semmi. Rávágnak 1 szép nagy ALKALMATLAN-t a szemészet részére.

2014. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor,pl.ha sorkatonaság,vagy háború lenne,akkor sem vennének fel katonának?
2014. jan. 19. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!