Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdeklődöm a katonai pálya...

Érdeklődöm a katonai pálya iránt, sőt, világ életembe katona szerettem volna lenni mert szerintem az a rend és fegyelem olyan férsias meg ilyenek xD De lusta vagyok, és nem tudm hogy a kiképzés az milyen kemény vagy az ilyen gyakorlatok ilyesmi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:34
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
62%
A sereg nem való lustáknak, pláne hogy az írásod alapján nem a vezérkarban lennél pályakezdő (bocs).
2009. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
hány éves vagy?
2009. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
nem baj ha lusta vagy a képzések kemények,keményen el fognak kapni elöl hátul és s.zopni is fogsz sokszor.férfiasxD
2009. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Az én katonai tapasztalataim, is megerősítik, hogy a legtöbb katona tényleg lusta, tisztelet a kivételnek. Úgyhogy jó katona lesz belőled. Lesz rend, meg fegyelem, bólogathatsz majd, mint a kiskutya. Elmehetsz korán nyugdíjba, tipikus magyar hozzáállás.
2009. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy leanyázott, de nem azért akarok katona lenni mert lutsa vagyok és korán nyugdíj stb,hanem mert szeretem a hazám, és szeretnék védeni ha bármi van, és nekem ez a megtiszteltetés öröm lenne!!! A kérdés pedig az volt, hogy az hogy KICSIT lusta vagyok (pl. ha mondjuk szomjas vagyok megkérem a tesóm hogy te légyszi hozz egy pohár vizet, ésha aszongya nem akkor se leüvölteni nem fogom se mérges nem leszek, hanem fölkelek és odamegyek) és hogy a kiképzés kineveli e ezt belőlem? Vagy két nap után más meló után nézek majd, És kis kiegészítés:Milyen a hangulat? Eddig minden filmben azt láttam hogy le se fossák hogy mi is érző lények vagyunk de é ezt nemakarom elhinni.
2009. dec. 8. 15:27
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
A filmekben persze...Seprűvel is tudsz repkedni mint a Harry Potterbe nem?
2009. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak baszogatn tudtok?
2009. dec. 9. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
igen
2009. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát majd kiderül azt mondom.Barátom egy hete szerelt le.Ő nem bírta.Ő is ez a kicsit lusta típus.Arra készülj fel, hogy fizikailag és lelkileg is nehéz.Minden nap torna.Pl.: 6km futás,100 fekvőtámasz,akadály pálya , 20 km menet gyakorlat.Ilyenekre számíthatsz a kiképzés alatt.Én is katonának készülök.Várom hogy mikor mehetek sorozásra.

Kedves többiek amúgy meg a szerződéses katonák nem mennek előbb nyugdíjba!!!

2009. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Basszus :D és a barátod hány évig bírta? És most átképzi magát vagy milessz vele?
2009. dec. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!