Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne a jelenlegi helyzet,...

Mi lenne a jelenlegi helyzet, ha Hitler nem bukik el, és terve megvalósul?

Figyelt kérdés
Most egész Európa Németország lenne?
2014. febr. 4. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Te is pontosan tudod, hogy ezt nem lehet észérvekkel levezetni, csak spekulációkkal, mindenki elmondja a saját vízióját és nagyjából ennyi. Értelmes választ erre azért nem fogsz kapni, mert ilyen nem létezik, csak mindenki saját véleménye. Ha pedig az érdekel, akkor legközelebb pontosan fogalmazz :)
2014. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hitel nem bukik meg akkor marad nálam a kocsi és nem viszi a német bank. De hogy egy autóért egész Európát vinné, na az már kicsit durva...
2014. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Sőt, ha Napóleon nem bukik el, akkor ma egész Európa francia lenne. Ha Batunak nem kell visszamennie kánt választani, akkor ma egész Európa mongol lenne. Ha Nagy Sándort nem mérgezik meg, akkor ma egész Európa görög lenne.
2014. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tekintve, hogy én német nemzetiségű magyar vagyok, ezért valószínűleg téged a tulajdonomba adnának
2014. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem rég ( kb. 1 hete ) volt egy ugyanilyen kérdés ahol többen is leírtuk hogy valószínű 100x jobb életünk lenne, nem lepné el európát a sok bevándorló és a liberális fertő stb.Keresd vissza ha érdekel.
2014. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Hitel elbukott?

Mondjuk nem csoda, 314-es euro mellett :-(

2014. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen hitel????? Miről beszélsz kérdező?
2014. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz hitel,csúnya hitel,de mi köze van ehhez a Németeknek?Most éppen az oroszoktól veszünk fel.Akkor most egész Európa az oroszoké lesz?:)
2014. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez k**va nagy! :D


Gondolom eredetileg Hitler-re gondoltál! Még tovább ugat egy kicsit, aztán kap egy kis atomot a nyakába.

Ha viszont nem írtad el, akkor nem tudok segíteni a hitellel kapcsolatban. Google a barátod! XD

2014. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Uherga11222000 válasza:
Én lehet örültem volna ennek...
2014. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!