Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesznek komolyabb tüntetések...

Lesznek komolyabb tüntetések a jelenlegi politikai helyzet miatt?

Figyelt kérdés
A Magyar Gárda útlezárásokkal tüntet,a hétvégén tömegeket szerveznek a Hősök terére,Kossuth térre.sztem nagyon-nagy balhé készül.
2009. márc. 31. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

nem lesz itt semmi...

október 23-án se tudtál elzavarni a kormányt.

Nem balhézni kellene, hanem egy általános sztrájk, ahhoz meg összefogás...

2009. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Amíg még nem élünk nagyon rosszul addig nem nagyon képzelhető el.Majd ha jönnek a megszorítások,akkor igen. Minél később annál fájdalmasabb lesz.csak akkor már lehet nem lesz értelme tüntetni,mert valóban nem lehet mit tenni.
2009. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
akkor lenne nagy balhé ha a bajnai máról holnapra elvenné a családi pótlékot. akkor aztán a kisebbség kimenne az utcára és kő kövön nem maradna. szerintem emiatt nem veszi el, csak befagyasztja. őszintén szólva, nagyon bízom benne, hogy lesz olyan megszorító húzása, amivel kihozza a kisebbséget a sodrából és aztán tényleg kő kövön nem marad........
2009. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Tüntetni mindenkinek joga van, de a tüntetés != balhé.

Mosrt nincs is rá szükség, ez a "kormány" annyira gyenge lábakon áll, hogy elég lenne ha valóban sikerülne százezreket a civileknek tüntetésre hívnia. Ennyi emberrel minden balhhé nélkül ki lehetne kényszertíeni az előrehozott választásoat. Sokkal nagyobb ereje van egy békés százezres tömegnek, mint párszáz részeg hülyegyereknek, aki csak balhézni jár ki, de azt se tudja mi ellen tüntet.

2009. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ezért írtam, hogy összefogás kellene. De ammeg nincs...
2009. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egy évvel ezelőtti kérdés, de talán most is aktuális.
2011. jún. 12. 17:02
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
lesznek ;) 16-án és 29-én ha jól emlékszek. :)
2011. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha lesznek, akkor mi lesz?

Megunják és hazamennek. Ennyi, semmi több, az utcai harcosok ideje rég lejárt.

Én sem vagyok oda, az egyik pártért sem, de a tüntetéssel komolyabb célt nem lehet elérni. 2006-ban voltak még megmozdulások, de azzal sem értek el, semmit sem, de várjunk, valamit mégis: kárt okozni, illetve aki drogos, az most jobban élvezhette a levegőt és fizetni sem kelletett érte, bár mások ezen élték ki, az extrém sport iránt való szerelmüket. Sajnos, egyesek be voltak csapva, hogy valamilyen, érdemleges célt is elérnek (Gyurcsány takarodj, az egy ostoba kiabálás, nem cél, mert ki jönne a helyére? Csaknem Orbán? Jobb lett? Így látszik, hogy akinek volt egy csöpp esze, nem ment ki oda).

2011. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Mindenféleképpen kell, mivel a gőgös Viktor nem látja be , hogy nagy bajban van!

A jó emberek véleményére nem kíváncsi,olyan mint a Gyurcsány! Egypártrendszer van ellenzék sehol!!

2011. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egypártrendszer van ellenzék sehol!!"


Hazudsz.

2011. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!