Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a sok hülye Kárpátalja...

Mi ez a sok hülye Kárpátalja visszacsatolásos kérdés? Ti tényleg nyaltok ezért az oroszoknak?

Figyelt kérdés

Engem egészen elképeszt hogy 2014-ben, minden statisztikai és etnikai adatot nélkülözve, egész sok magyar szeretne Kárpátalja visszacsatolását elérni. Tisztában vagytok vele, hogy 90%-a az ott lakóknak nem magyar, nem is tud magyarul? Vagy nem elég a közel 1 milliós cigány kisebbség, szeretnétek Magyarországot még 1 milla kisebbséggel bővíteni?

De ami még ennél is elképesztőbb, az a Putyinnak történő s*ggnyalás. Tisztában vannak ezek az emberek az magyar történelemmel? Hogy mit tettek az oroszok 45-ben Magyarországgal? Hány nőt és gyereket erőszakoltak meg, családokat tettek tönkre, elkobozva vagyonukat és kifosztva őket. Hogy a mai napig a politikai elitünk ezt az orosz bolsevik hatást nyögi? Komolyan térjetek már észhez! Ez nem játék. Ki az a retardált magyar aki benyal az oroszok? Milyen magyar az ilyen?

Ráadásul mivel foglalnánk vissza Kárpátalját, milyen haderővel?

Meg eleve, hátbatámadni egy országot, elvenni pár százezer magyar miatt a területüket (annak a 90% ruszinnak) és ráadásul lepaktálni a féldiktórikus ruszkikkal...

Mondjátok hogy nem ennyire hülyék ezek a magyarok...


2014. márc. 2. 21:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
67%

"Ráadásul mivel foglalnánk vissza Kárpátalját, milyen haderővel? "


Ősmagyar haderővel. Én rá is szántam a hétvégémet és megkezdtem a toborzást. Sokkal több a jelentkező mint hinnéd. A magyar nép harcba indul!

2014. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt az a baj az érveléseddel, hogy a cigány kisebbséggel nem az a baj, hogy nem magyarok, hanem ahogyan élnek és viselkednek...


Másrészt hogy jön ide Putyin fenekének nyalása?? Nekik (egyelőre) a Krím-térségre fáj a foguk...


Harmadrészt legalább a határmenti magyarlakta sáv visszacsatolása pozitív teljesítmény lenne...

2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
79%

A ruszinokat ne vedd 1 kalap alá a cigányokkal.Nagyon csúnya dolog.

Ők is európaiak, mint a norvégok vagy a lengyelek.


Tudod, kérdező a magyar történelem érdekes.Amikor Magyarországon átvette a tanácsköztársaság a hatalmat még Horthy előtt, akkor sok velük totál ellentétes ideológiát valló ember is támogatta őket.Miért?

Mert nem számított az ideológia, csak az, hogy a tanácsköztársaság revizókat tervezett és csinált.


Manapság is ugyanez van, nem érdekel senkit, hogy Oroszország milyen, ha segít a célokban.

2014. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
26%
jobbikosnak hiába beszélsz. Nem értik meg, hogy országunk nem mindenható és legyőzhetetlen szuperhatalom.
2014. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
51%

A magyar faj megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez!

Mit rákentek a századok, lemossuk a gyalázatot!

Előre magyarok!

2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Van felgyülemlett kötszerem és gyógyszerem, régebben kórházban dolgoztam. Szívesem felajánlom őket a hadjárathoz.

2014. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
44%

Majd felébrednek. :D

Megindulnak hadi úton? Majd jön egy nagyobb hatalom, aztán egy hétvége alatt "rendbe rak" mindent MO-n.

Politikailag? Melyik ország engedné el önként a területeit, ahol ott az ipar, mezőgazdaság és a többi?

2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
72%

Javíts ki ha tévedek.. Tehát azért kell most utálnunk mindent aminek a legkisebb köze van Oroszországhoz, mert 70 éve bevonultak Magyarországra.

Vegyünk egy analógiát: Tegyük fel én Szerb vagyok. Nekem utálni kell Téged, mert a Magyarok évszázadokig megszállták a területeinket. Sőt, 42-ben az Újvidéki vérengzésben halomra gyilkoltatok minket.

2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 tetro ***** válasza:
40%
Nekem vannak ilyen régi rongyok itthon. Felajánlom batyuanyagnak a hadba indulóknak. Süt bele valaki pogácsát?
2014. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem igen ennyire hülyék vagyunk.

Ha kedvenc pártunk ezt mondja elhisszük. Oroszokkal kell szövetkezni akkor az úgy van. Hihetetlen számomra mennyire hisznek ebben az orosz szövetségben.

Kárpátalja legutóbbi elfoglalásának is súlyos ára lett nekem ezért vannak rossz érzéseim.


Szerintem ők úgy gondolják Kárpátalja mostoha gyerek Ukrajnának nem kell hozzá nagy erő nem ragaszkodnak hozzájuk majd.

2014. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!