Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet kapni normális áron...

Lehet kapni normális áron német rohamsisakot vagy ugyanolyan utángyártottat?

Figyelt kérdés
olyan 3 ezerért max.bárhol.neten találtam de nem küldik utánvéttel én meg nem vagyok hülye és nem fizetek előre.másik kategória meg amit találtam a rozsdás ami úgy néz ki mintha közvetlen ágyúval lőtték volna telibe szóval már esik darabokba 40ezerért.elment az eszük.meg méregdrága replika sem érdekel.
2014. márc. 5. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami normális állapotban van vagy a normális minőségű replikának meg kell fizetni az árát, nem a semmiért annyi amennyi, azért nem csak egy sima lemezsapka.
2014. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Motorosboltban láttam,mert ez divat most.

Érdekes orosz sisakot nem láttam motorosoknak. Miért van ez?

2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

17:49 tudom hogy megmunkált fém de azért túlzás hogy 20ezer fölött kezdődnek.nemrég vettem súlyt fekvenyomópadhoz az is meg van munkálva mert nem így bányászták lyukkal a közepén meg márkanévvel az biztos aztán 800ft kilója.akkor miről beszélünk?nincs bearanyozva...bár tudom ebben az országban fizetés alig van az árak meg el vannak szállva az egekbe.

18:53 és ott mibe kerül?

2014. márc. 5. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, ha annyira olcsó a fém és olyan könnyű megmunkálni akkor máris találtál egy piaci rést. Hajrá sisakot gyártani és eladni 1500-ért!


Kérdésedre válaszolva: nem tudom, hogy lehet-e kapni. Ha látnék olcsón (ahogy állítod van olyan) pl vaterán, akkor simán fizetnék előre.

2014. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az utánvét a legjobb legegyszerűbb és legbiztonságosabb fizetési mód.akinek nem jó az nyilván csalni akar. az meg egészen biztos hogy pofátlanság elkérni 40ezreket olyan állapotú példányokért is amiken átment a teljes ukrán front legalábbis úgy néznek ki.több rajt a lyuk mint az anyag.a jó állapotúak is ekörül mennek.nemtudom ki határozza meg ezeket az árakat.egyet találtam 3ezerért de az eladónak csak előre utalás a jó.régi trükk,nem dőlök be neki.gondolom azért a kis összeg mert gondolja hogy ennyiért majd nem futnak az emberek a pénzük után és ha párat átver már jó kis haszna van a semmiből ahhoz képest hogy mennyi energiát kellett csak belefektetnie.
2014. márc. 6. 16:22
 6/9 A kérdező kommentje:
fémek áráról annyit hogy hogy a már említettnek kilója 800ft.100éves fémpénzek értéke 1-2 ezer sőt 2000 éves római kori nemesfém pénz értéke is csak 25ezer forint.akkor mi kerül egy 70éves közönséges fém sisakon 40ezerbe mikor több millió darabot gyártottak belőle csak akkoriban és még ki tudja hányat azóta?netán híres ember fején volt?
2014. márc. 6. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:

"az utánvét a legjobb legegyszerűbb és legbiztonságosabb fizetési mód.akinek nem jó az nyilván csalni akar"


Neked talán biztonságos, de az eladónak nem. Nem véletlen, hogy nem küldik előre, ugyanis ha nem veszed át, akkor a postaköltséget (utánvét költsége kb 2-szerese a hagyományosnak) az eladóval fizetteti meg a posta.


Tehát nem hiszem, hogy csalás miatt van (csalni lehetne az utánvétellel is: pl egy féltéglát raknak a csomagba), sokkal inkább a biztonság és a költségoptimalizálás miatt.


(Vaterás koromban kb 1000 postai küldeményt adtam fel, és csak előre utalás után. Kereskedőtársaim közül sem küldött senki sem utánvétellel a korábbi negatív tapasztalatok miatt.)

2014. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

3.000-ért nem kapsz német sisakot, még replikát se...


Az általam ismert legolcsóbb opció a BW tűzoltó sisak, kevés különbséggel azonos, igaz, egy átfestésre/sisakhuzatra itt is szükség van...


[link]

2014. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez az a sisak, amelyik világít a sötétben, igaz?
2014. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!