Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan van, hogy egyszerűen...

Olyan van, hogy egyszerűen nem barnulok le a szoláriumban sem? Tudom béna kérdés de már tavaly is próbálkztam vele. Okés talán 5 alkalom utan kicsit látszott valami, de semmi extra. Majdnem ugyanolyan fehér voltam mint előtte. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 14:19
 1/5 anonim válasza:
Igen, van, velem ugyanez a helyzet. De azt nem tudom, hogy normális-e :S
2011. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális szerintem. Hiszen akinek világos a bőre, annak eleve kevesebb pigmentje van. Ez esetben mi "aktiválódna"? Lebarnult vörös hajú/szeplős embert is ritkán (vagy sose) látni, nem?
2011. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okes de mit lehet ellene tenni? jarjak gyakrabban vagy többet szoliba? Mert napfenynel meg aztan vegkepp nem barnulok! Vagy mi a javaslat?
2011. ápr. 23. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem sokat tudsz tenni. Ha többet/gyakrabban jársz se leszel barnább, hiszen mint mondtam, kevesebb a pigmented, eleve. Próbálj ki egy olyan barnulási módszert, ahol lefújják a bőröd, úgy barnítják. Vagy ha komolyabban aggaszt, kérd ki egy bőrgyógyász véleményét, hogy mit tehetnél, amivel nem okozol kárt, és segíthet rajtad. A több szolival csak árthatsz.
2011. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a bőröm. nálam el kell érnem egy alap bőrszínt. (úgy 50-60 perc) és után kezdek fokozatosan barnulni,de így se leszek nagyon barna,de szépnek mondható azért..:)
2011. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!