Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez valóban megtörtént, hogy...

Ez valóban megtörtént, hogy lehetnek emberek ennyire kegyetlenek?

Figyelt kérdés

Szabályosan percekre rosszul lettem miután ezt a videót megnéztem.

Kik ezek,vadállatok,az oroszok is tettek ilyeneket a csecsenekkel?

Mi vezetett ehhez a szörnyűséges tettekhez?


2014. márc. 14. 08:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat,a lényeg lemaradt:


[link]

2014. márc. 14. 09:01
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Vallási radikalizmus. Ők úgy látják, hogy az istenük nevében bármit megtehetnek. Az ilyeneket nyilvánosan kéne, szép lassan kivégezni, hogy a többi kicsit át gondolja, hogy mit is csinál valójában.
2014. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Na igen, ez az, amikor a sok barom nem érti a háború fogalmát. Mert ott nincsenek szabályok. És mikor mennek itt a kommentek, hogy menjünk háborúzni Kárpátaljába, akkor az ilyen dolgok is benne vannak. Sőt rosszabbak.
2014. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Valaki nagy vonalakban le tudná fordítani,hogy közben miről folynak a beszélgetések?

Mindkét fél részéről.

2014. márc. 14. 09:26
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

Ez elég durva, nem is tudtam sokáig nézni, annyira rosszul lettem.

#3 jól írja sajnos. Mennyire igaz, hogy az ember a legnagyobb állat.

2014. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
#4 nem vagy kicsit szadista? ... csak a video közepére kattintottam, és kb 5 másodpercet láttam, elég volt, nem hogy még végig is hallgassam és lefordítsam
2014. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

A sok háború éltető, meg világháború-váró kezdi kapiskálni már, hogy egy háború mennyire nem cod?


Az oroszokról meg annyit, hogy élnek még azok, akik tudnak mesélni róluk. 44-ben Nyíregyháza környékén kétszer is ide-oda tolódott a front. Az oroszok csak annyit kérdeztek hol vannak a nők, aki nem válaszolt megölték. Utána minden nőt megerőszakoltak 0-99-ig. Az anya hátán az 5 éves kislányt tizen egyszerre. Hidd el, hogy jobb a matekdogára készülni.

2014. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
3#: Nem azok közül való vagyok, aki menne háborúba, de az hogy a háborúban nincsenek szabályok ez nem igaz. Már az első világháborúban is voltak íratlan szabályok, amiket a hadviselő felek be is tartottak, később még szigorúbb szabályok jelentek meg. Az hogy egy népcsoport akármilyen indokkal felrúgja ezeket az íratlan szabályokat, nem azt jelenti, hogy a háborúban nincsenek szabályok csak azt, hogy primitívségükből adódóan ezeket képtelenek betartani. Az ilyen ellenfél ellen pedig senki nem fog szabályosan játszani, tehát ha a kedves csecsen terroristákat véletlenül autó után kötik és úgy furikáznak velük, az már az ő saruk. Persze primitívségből jelesre vizsgáztak az amcsik is Vietnamban, de ugyan ilyenek voltak az északiak a koreai háborúban.
2014. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 tetro ***** válasza:
75%

09.18

"Az ilyeneket nyilvánosan kéne, szép lassan kivégezni, hogy a többi kicsit át gondolja, hogy mit is csinál valójában."

na te aztán sokkal különb lehetsz náluk...

2014. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Utólag az a legszörnyűbb ebben,hogy ezt a videót akár az édesanyja vagy gyermeke is megnézheti és ráismerhet.

Vajon mire fog gondolni ezek után,mi fogja vezérelni az élete további részében?

2014. márc. 14. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!