Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudtok mondani néhány pozitív...

Tudtok mondani néhány pozitív emléket a sorkatonaságotokból?

Figyelt kérdés
Bármit, ami pozitív.

2014. márc. 23. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A legpozitívabb, hogy pont kimaradtam belőle.
2014. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Én voltam. Megtanít valamire, amit máshol nem tudsz megtanulni: az alkalmazkodóképességre. Emlékszem, a sok nagyarcú macsó (velem együtt) bement, hogy hát nekünk aztán jogaink vannak, meg minden. Lepucolták, letörölték a jogainkat seperc alatt. Megértettük, megtanultuk, hogy hogyan alakítsunk a viselkedésünkön, hogy feleljünk meg, hogy éljünk viszonylag kellemesen túl valami viszonylag kellemetlent. Bár nem volt az egy egészségtelen dolog. A mai metroszexuális nyomoroncok biztos nem tudnának kimenni a hóba félmeztelenül tornászni... )))
2014. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Jó társaság, rengeteg buli, Böhöm nagy kraz és uralokon való utazgatás a platón, legálisan lőhettél gépkarabéllyal,a kiskatonákat bírták a csajok(mindenhol be lehetett csajozni)piszkosul olcsó utazás,kockára alhattad a fejed egy idő után stb
2014. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 T-55 2.0 ***** válasza:
94%
Legjobban a 36 tonnás és rohadtul zajos harckocsikat bírtam. Hatalmas élmény 20 évesen egy ilyen monstrumot csapatni.
2014. márc. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
az én kedvencem a leszerelés volt
2014. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meg tudlak érteni :)
2014. márc. 24. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják hogy a sorkatonaság megnevelte a fiatalokat ami a mostaniakra is ráférne mert 15 évesen már piálnak.Ezzel egyet értek.De a sok 40-60 éves alkoholista is volt katona,mégis eljutottak erre a szintre
2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Geso válasza:
100%
Szerintem nagyon jó buli volt.Katyusával lőni uralt krazt vezetni nagy élmény. Na meg a csajok........
2014. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
csak jó emlékeim vannak, pedig párszormegszivattak engem is.
2015. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!