Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokott kisebb pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott kisebb pozitív hazugságokat mondani az exeiről, hogy a saját méltóságát védje?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például egy eseményt köztük, pl: nyaralást, ami nem sikerült olyan jól, mégis úgy mond el utólag, mintha rendben lett volna...csak azért, hogy ne nézzen ki hülyén, hogy érdemtelenekre pazarolta az idejét.


Néha megengedek magamnak bizonyos szituációkban ilyeneket, nem ártok vele senkinek, és legalább nem gondolják minden eddigi kapcsolatomról, hogy mind rossz volt.


2013. dec. 28. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
nem
2013. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de
2013. dec. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam védeni az exeimet,tehát egy-két részletet kihagyok,nem akarom lejáratni őket,persze nem azért,mert ennyire jó a szívem,hanem kizárólag magamat nem akarom blamálni,hogy ilyen szerencsétlenekkel voltam együtt. :D Szóval ismerős. :D
2013. dec. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondolok köszi!
2013. dec. 28. 03:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős igen :D Én is kicsit szebben adom elő :)
2013. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Detto. Bár én néha elég sok negatívumot mondok, főleg egy friss szakítás után, nehogy engem nézzenek madárnak :) Persze csak akkor, ha a bizonyos hölgyemény "megérdemli".
2013. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam pozitivat mondani. Negatívakat szoktam. Nem zavar ha sajnálnak és tudják, hogy az én szerelmi életem katasztrófa. Szerintem nincs abban semmi szégyellnivaló, hogy rosszul választottunk. Mindenkivel megesik. Ha az én hibáim vagy minősíthetetlen viselkedésem miatt ért volna véget a kapcsolat akkor talán szépítenék, de a szakítások a másik hűtlensége és/vagy hülyeségei miatt történtek amiért szerintem nem én vagyok a hibás. Max annyiban, hogy nem ismertem ki jobban mielőtt összejöttem vele.

Én az ilyen kérdésekre amúgy csak annyit mondok, hogy nem illettünk össze. Bőven elég. Nem is firtatják tovább. Ha mégis akkor elsorolom az exem hibáit, néha picit túlzok és hozzácsapok olyasmit ami másnál is kivitte volna a biztosítékot. Rögtön nem csodálkozik senki.

Engem abszolút nem zavar, ha rossz kapcsolataimról válok elhíresültté. Tudják, hogy nem egyik sem az én hibám volt. Aki ismer úgy is tisztában vannak vele, hogy nem kibirhatatlan természet, kiállhatatlan viselkedés meg ilyenek miatt értek véget.

2013. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szépíteném a dolgainkat megkérdeznék, hogy akkor mégis miért mentünk szét? Arra pedig már nem mondhatok pozitív dolgokat így valamelyikünk mindenképpen negatív megítélés alá fog esni a kérdező szemében. Akkor már inkább Ő mint én. Nem is járok messze az igazságtól ha őket hibáztatom, mert mindegyik megérdemli. Önhibámon kívül értek véget a kapcsolataim. :)
2013. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:D érdekes, mennyire eltérőek a véleményk, és az a szép, hogy mindegyikben van némi igazság.

Én azon a véleményen vagyok, hogy egy szakítás után nem muszáj a földbe döngölni a mások által kialakított képet az exről. Vannak bizonyos dolgok, amiket szakítás után se teregetnék ki senkiről, pl. ha gond volt a szexszel, vagy hogy kiről milyen véleménnyel volt, és más bizalmas dolgokat.

2013. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor tényleg normális, örülök! :-)
2014. jan. 2. 03:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!