Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha állampolgárságot váltok és...

Ha állampolgárságot váltok és kiköltözök magyarországra akkor egyből jelentkezhetek a honvédséghez vagy kell várnom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember,de én kémkedésre gyanakodnék.Inkább az idegenlégió.
2014. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Honvédség követelménye:


-Magyar állampolgárság és csak az. Tehát nem lehet más állampolgárságod.

-Magyarországi állandó bejelentett lakcím

-büntetlen előélet

-8általános iskolai végzettség


Ha ezen pontoknak meg felelsz jelentkezhetsz rögtön.

2014. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az az érzésem, és a tapasztalatom, hogy a magyar katonaságnak nincsenek túl nagy elvárásai.

Arra még nem gondoltál, hogy valami tisztességes szakmát válassz?

2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

3#

Arra nem gondoltál még hogy ne provokálj másokat?

Ha nem tudsz a kérdésre választ adni húzz a francba! Nem azért van a GYK.hu hogy kiéld magad itt mert unod magad két témazáró között.

2014. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem provokációnak szántam a válaszomat, egyszerűen azt gondolom, a fegyveres testületek a legalja minden foglalkozásnak.

No jó, itt az egyetemen azt mondjuk, mindenki katonának születik, de van aki továbbtanul, de a vicc ebben az, hogy nem vicc.

Ha ezt megérted, azaz átlátod, hogy embereket igenis lehet tudatosan jobb, normálisabb foglalkozások felé terelni, akkor nem érzed provokációnak a válaszom.

Viszont amit én neveznék erős eufemizmusnak, ha úgy tetszik provokációnak, amikor akárki honvédelemnek nevezi a közönséges katonaságot.

2014. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"No jó, itt az egyetemen azt mondjuk, mindenki katonának születik, de van aki továbbtanul, de a vicc ebben az, hogy nem vicc. "


Ó jaj.. Mi történt? Egy Honvédtisztjelölt tán elszerette a barátnődet? :(

Egyébként meg az ilyen arrogáns és rosszakaró emberektől hányok kb..

Szivesen találkoznék veled élőben, hogy lássam milyen is vagy valójában! De ahogy elképzellek magam előtt, egy Bölcsész hallgató aki elvégezve 6 év után a 4 éves egyetemet kijön és 120e ft-ért dolgozhat a sarki boltban.


Egyébként meg szerintem inkább legyenek a honvédségnél a suhancok és inkább azt csinálják, mint hogy lopjanak, vagy csaljanak ki pénzt emberektől...

2014. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
láttad már mennyi pont kellett az NKE katonai vezetés szakára és milyen szintű oktatás megy ott ?
2014. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!