Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit ér így a magyar...

Mennyit ér így a magyar hadsereg? Miért van több tiszt és majdnem annyi irodai alkalmazott mint honvéd?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 24. 14:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Mert a franc se akar katona lenni. Legalábbis nemecsek. Mindenki irodában akar ülni, kényelmes székekben számítógépezni. A katonaság szopó.
2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
3%
Na, egyre több ilyen kérdés kerül kiírásra. Frankó. Adjuk csak a szarhonvédségnek az ívet, hadd vegyenek vissza a pofájukból.
2014. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Ez a válasz le is írja a helyzetet amúgy:


"A hadsereg összetétele teljesen mindegy. Legjobb tudomásom szerint a magyar honvédség évtizedek óta kizárólag az alkoholizmus ellen harcol.

Bár becsületére legyen mondva, azt hősiesen teszi. Az eddig elvesztett sok-sok csata után sem adja fel."

2014. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem teljesen értelmetlen az egész, csak a pénzt viszi el.
2014. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Őszödi Ferenc ***** válasza:
34%

Engem is ez a komment fogott meg:


"Legjobb tudomásom szerint a magyar honvédség évtizedek óta kizárólag az alkoholizmus ellen harcol."


Először nevettem rajta, aztán rájöttem, hogy ez nem is vicc.

2014. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:32

Nem bizony.

2014. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

Az az igazán becsülendő dolog, hogy Európában béke van.

Végre.

Mondjuk a magyar katonsaág csak lassan ismeri fel ezt a helyzetet, és még mindig százmilliárdokat költ a semmire - igen pacifista vagyok, és hajdan besorozott katona - szóval a magyar katonaság elég komoly leépítésen eshetne át, ha tőlem függne.

2014. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"szóval a magyar katonaság elég komoly leépítésen eshetne át, ha tőlem függne."

+1, de ez sajnos a NATO-tagságunktól függ.

2014. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
6%

"Na, egyre több ilyen kérdés kerül kiírásra. Frankó. Adjuk csak a szarhonvédségnek az ívet, hadd vegyenek vissza a pofájukból."


Megértem, hogy fáj az igazság és nagyon nehéz ez a téma egy olyan fegyvermániákus, keményfarkú, megmondó csávónak, mint te vagy, de attól még mindig nem lesz értelme az egész honvédségnek.

Inkább menj és erszoftozd ki magad a haverokkal hétvégén, ott ki tudod élni a fétiseidet.

2014. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:42

Jelenleg legalább 3 különböző 58%-os válaszolgat ez alá a kérdés alá. Amire válaszoltál, azt pl. nem én írtam. Én tényleg feleslegesnek tartom a Honvédség nevű viccszervezetet.

2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!