Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kárpátalján élek és már...

ÁkosTóth kérdése:

Kárpátalján élek és már érdekelne mikor fogja Oroszország szétszedni ezt az országot (nevét ki nem mondom, mert valójában 1991-töl az elnökeink orosz kézre játszottak). Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

1. nem tudom a kérdés miért a hadsereg témában van, szerintem sima politika

2. honnan veszed hogy a mi nagy vezérünk jobb az ukránnál ?

Magyarország Ukrajna egyre megy politikai / közéletben / megélhetésben egyik szarabb a másiknál



Nem hinném hogy az oroszok ennél jobban is szétszednék vagy szétesik magától több kisebb tagállamra vagy marad minden úgy ahogy van csak még nagyobb szegénység lesz mostantól ott mint itt Magyarországon

2014. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Putyintól függ. Nem lehet tudni Putyin elnöknek milyen tervei vannak Ukrajnával. Egyik nyalatkozatában nem tartja kizártnak további ukrán régiók Oroszországhoz való csatolását.
2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló: TE ILYEN HÜLYESÉGET MÉG ÉLETEMBEN NEM HALLOTTAM

Ti ott Magyarba azt hiszitek szarul éltek? Gyere el Kárpátaljára 1-2 napra,nézd meg itt hogy élnek,milyen itt a rendszer és 5× meg fogod köszönni az Úrnak hogy Magyarországba születtél.

2014. júl. 7. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem minél hamarabb.
2021. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, alakul valami.
2022. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!