Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonának néznek ha katonai...

Katonának néznek ha katonai ruhába járkálok?

Figyelt kérdés
És lelőnek, ha egy háborús országban sétálok az utcán?

2014. júl. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha háborús országban sétálsz akkor tökm1 milyen ruhában vagy ugyis lelőnek.


Ha itthon járkálsz egyenruhában akkor nem néznek katonának, mivel a honvédség öltözködési szabályzatában bennevan hogy parancs nélkül civil területen nem tartózkodhatnak egyenruhában.


Tehát egyszerüen csak egy katonai ruhát viselő kölyöknek néznek.

2014. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha itt szaladgálsz úgy, akkor a butább népek, mondjuk a nyóckeriek igen, katonának néznek, és jól megbámulnak, valószínűleg. De ha a Tescoban mész úgy, akkor nem hiszem, csak annyit mondanak hogy a ruhád olyan, ennyi. Ha Irakban mész úgy, akkor tuti kapsz egy pár golyót, ott inkább ne így öltözz.
2014. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itthon max redneck, white trash suttyónak néznek


ukrajnában, vagy doneckben meg lelőnek

2014. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, én ugy tudom, viselheted a ruhát, mondjuk a laktanya és az otthonod között, vagy ha például az NKE-re jársz, és 80km-re laksz onnan, haza fele és oda fele rajtad lehet. (talán, nem biztos)
2014. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 150km-re lakom az NKE-től és most megyek oda de nagyon kinevettek mikor ezt kérdeztem. :)

ez a lehetőség kb akkor áll fenn ha 400km-re utazol a bázistól ahol állomásozol.

2014. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!