Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként a hadseregben lenne...

Nőként a hadseregben lenne lehetőségem ténylegesen beilleszkedni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 02:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha nem harcoló alakulatban leszek, akkor vagy átkérem magamat vagy leszerelek, mert nekem más nem való. Alkalmatlan vagyok irodai, egészségügyi meg hasonló beosztásokra. Misszióba pedig pláne nem fogok menni, csak, ha kikényszerítenek. Engem nem a pénz érdekel és nem az, hogy egy idegen országot védjek ráadásul az afgánokhoz tőlünk már nagyon ritkán küldenek katonákat, ők is többnyire speciális egységnek a tagjai.
2014. aug. 18. 09:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Teljességgel be tudsz illeszkedni. Valaki már korábban jól írta, a közös megpróbáltatások bajtársakká kovácsolnak.

Szóba sem jön ellenkező eset. Persze fizikailag kevesebbet tud nyújtani egy lány, de bírja a gyűrődést, és megállja a helyét mindenki, ha akarja.


Egyébként általában a katonák szívesen mennek külszolgálatra. Nyilván a veszélyesebb helyekre kevésbé akaródzik menniük, de a missziók remek lehetőségek. Már csak azért is szívesen mennek, mert erényeik között van a bátorság, "belevalóság", és az ilyen beállítottságú emberek szívesen vágnak bele ilyen kalandokba.

2015. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!