Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyit keresnek az altiszt...

Mennyit keresnek az altiszt katonák?

Figyelt kérdés
Ugy tudom ez rendfokozatonként valtozik mennyi a külömbség egy õrmester törzs, vagy egy fõtörzsörmester fizetese közt?

2014. aug. 17. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
120 nettó körül.
2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1#-t megerősitem.

120e nettó a kezdő, és 140e nettó körül van a főtörzs.

Persze ez specializációtól is függ, pl. az ejtőernyős pótlékkal + nyelvvizsga, C-s jogsi, stbstb elég jó kis pénzt lehet össze szedni altisztként is.


De tudniillik ez mindig is a szopatás 2. ranglétrája lesz a szerződésesek után..

2014. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Persze ez specializációtól is függ, pl. az ejtőernyős pótlékkal + nyelvvizsga, C-s jogsi, stbstb elég jó kis pénzt lehet össze szedni altisztként is. "


160 nettót egész pontosan. Az se sok.


Altisztként leginkább csak misszióban lehet jól keresni, de oda meg hátszél kell, vagy olyan specializáció, amire épp szükség van kint.

2014. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten a rendfokozatok közti alapfizuk érdekelnének potlek meg minden mas nelkul.
2014. aug. 17. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főtörzs férjem 125 körül kap. Ebben neki van nyelvvizsgapénz is. 15 éve katona.
2015. máj. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Emberek miről beszéltek?!Ismerősöm nem tudom milyen rendfokozatú,de az altisztin végzett,alig 25 éves és nyelvvizsgával együtt kb.260-270-et kap bruttóban,ami durván 200 körül van nettóban.Igaz a határon van..
2017. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyrészt 2014 óta már elég jelentősen felemelték a fizut, másrészt a határon heti 80-al is többet lehet keresni.
2017. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!