Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék katona lenni! Mit...

Szeretnék katona lenni! Mit csináljak? Klikk ide és jönnek a kérdések.

Figyelt kérdés

KÉREM olyan emberek adjanak tanácsot, akik ezzel foglalkoznak, és biztos dolgokat tudnak mondani, tőlük akármilyen okosítást elfogadok. Előlre is köszönöm.


Ha pl szivessen lennék békefentartó(bárminek is nevezzhetjük azt amit csinálnak ott)Pl:Cipruson, Afganisztánban vagy bárhol, akkor hova menjek?

Tudom hogy van a szerződéses, de én katonai tiszthelyettes szakképzőbe szeretnék menni...

A másik hogy milyen szakra?(engem a tüzér és a felderítő szak érdekelne, ha van olyan akkor a lövész is talán).


A ZMNE-re szívessen jelentkeznék, talán meg is próbálom, de sajnos a tanúlmányi eredményeim szerintem nem engednék meg, bár az érettségi még előttem áll. És ha jól tudom onnan kerülnek is ki katonatisztek több országba is..


2010. jan. 15. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A ZMNE-en pont ma volt nyílt nap, erről már sajnos lecsúsztál, de minden évben van ilyen, erre érdemes elmenni, és minden kérdésedre választ kapsz!
2010. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam, kössz..., de mint le is írtam oda nem biztos hogy felvesznek, mégha a vizsgálatokon meg is felelek, mert közepes tanuló vagyok. Úgy tudom oda sok-sok pont kell.
2010. jan. 15. 16:19
 3/15 anonim ***** válasza:

pont 385 pont! :D :( az bizony nem kevés!


szerintem írj ezeknek egy levelet, vagy menj el személyesen


[link]

2010. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kössz a tippet!
2010. jan. 15. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
NYELV ember NYELV az alapja mindennek!!! TANULD AZ ANGOLT!!!!!! Anélkül ne is próbálkozz külföldre jelentkezni szolgálatra
2010. jan. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oké kössz a tippet, de az ilyen alap dolgokkal én is tisztába vagyok, és tanulom a nyelvet.
2010. jan. 16. 09:04
 7/15 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok ezzel, mint ahogy írtad h békefenntartó meg ilyesmi...

és ugye ZMNE iszonyat nehéz lenne szerintem,aztán én a Kinizsit fogom megpróbálni elsőre, de a ZMNE-t is megjelölöm hátha :D

ott meg úgy tudom h toborzó irodán keresztül kell a felvételit kezdeni énis azt fogom megpróbálni, a fizikai dolgokra gyúrjál rá,meg ugye a nyelv :D

2010. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jahjah, az a baj hogy a Kinizsibe nem indúl most se lövész, se felderítő szak, tüzér igen, de az érdekelne utoljára, szal tanácstalan vagyok.
2010. jan. 17. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
ha normális kormány lesz, lesz tüzér is hidd el nekem.
2010. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mármint lövész, elírtam bocs
2010. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!