Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az NKE-HHK Katonai Vezetőképző...

Az NKE-HHK Katonai Vezetőképző intézetre vagy a Katonai Logisztikai intézetre érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Olvastam azt hogy inkább logisztikára érdemesebb először jelentkezni mert ott alacsonyabb a ponthatár, és aztán átjelentkezni a vezetőképzőre. Igy tényleg megéri? És mégis miben különbözik a kettő egymástól?

2014. okt. 13. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

katvez: harcolók

logisztika: ellátók, intézők, stb. ergo azok akiktől a kaját pénzt lőszert kapják a harcolók. Röviden...


logisztikáról minimális esélyed van rá h átkerülj katvezre. Tudom mert itt vagyok és próbálta már pár ember. A rendszer nem enged.


Ergo ha katvezes akarsz lenni szedj össze annyi pontot és oda jelentkezz.

2014. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első jól írja, nem nagyon van átjárás. Katvezen nincs hely, hogy átmenj, visszafelé meg általában a tanulmányi eredmény akadályozza az embereket, de egyébként sem jellemző a váltás.


Egyébként attól függetlenül, hogy logisztikusként végzel, még "harcolhatsz", bőven kellenek ők is misszióba. Nincs olyan, aki csak harcol, vagy csak tervez, vagy csak számol.


A gyakorlatok meg mindenkinek ugyanazok, szakosodás után van eltérés, de ott sem kell nagy dolgokra gondolni. Logisztikus is parittyázik amikor csak lehet, ugrik ernyővel ha úgy van, szóval nincs ez ennyire kőbe vésve. Pláne, hogy már csak a 4. év a szakosodás, tehát 3 évig ugyan azt tanulja minden tisztjelölt.

2014. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!