Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül élő nő vagyok, imádom a fegyvereket, imádok edzeni, jó izmos vagyok:D

Nem tervezek családot alapítani, párkapcsolat sem kell, tehát vesztenivalóm nulla. Kemény csajnak tartom magam, jó lenne ellenséget is ölni:)


2014. okt. 25. 19:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Igazából az a gondom, hogy mi van, ha unalmas lesz egy kiküldetés? Én bombákat, gránátokat, tűzharcokat akarok.
2014. okt. 25. 19:29
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Vagy kamu a kérdés vagy komoly mentális gondjaid vannak...
2014. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mások véleményével kellene törődni, hanem azzal, hogy te mit szeretnél. Ha neked ez az álmod, akkor vágj bele, mert csak úgy leszel igazán boldog.
2014. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom, hogy fogalmad nincs arról, hogy mi a katonaság, és egy katona kötelessége. Az nem játék, az egy rendkívül felelősségteljes munka, de tudtommal az olyanokat, akik ölni akarnak azokat fel sem veszik, így is van épp elég baja a honvédségünknek.
2014. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz az Iraki Iszlám Hadseregbe. Ott kiélheted magad.
2014. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Elméletileg nincs akadálya annak, hogy bekerülj a hadseregbe, mert férfi-női egyenjogúság van. Ha gránátokat akarsz, akkor arra jó az idegenlégió.
2014. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 BlackSword ***** válasza:

Szerintem egyből meg fog változni a hozzáállásod meg a bugyid szine, ha egy Mark 19-essel tüzet nyitnak majd rád... Ha már gránátokat és tűzharcot akarsz...


Álltál már egy fegyvernek a rossz végén???

2014. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy felvesznek.

Csak említsd meg hogy miért akarsz katona lenni.

Az hogy az unalmas élet helyett tűzharcot akarsz meg embert ölni jópont!

2014. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes hogy 1 komment sem érkezett a kérdezőtől:))

Csak kíváncsiságból érdekelne hogy a fegyver imádata kimerül-e a Slavia 630-as légpuskánál,vagy olvassa a Nimród magazint és ettől lett ennyire fan? Megnézném az arcát ha csak 1 sima 75gr-os préstestet begyújtatnék neki 1 utász gyutaccsal, meddig merné kézben tartani? Sima unatkozó tini hülye kérdése aki azt hiszi hogy nyom 2 entert és újra van élete:(((

2014. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egy tűzharcban általában az történik hogy meghalnak melletted a legjobb barátaid,testrészek hevernek a földön,minden négyzetméter tűz alatt van és annyi szar repked a levegőben hogy valami úgy is eltaláll.Vagy egy tüzérségi lövedék,gránát,akna leszakítja a lábadat,karodat vagy egy repesz belefúródik a gerincedbe és örökre béna maradsz vagy egy golyó átlyukasztja a koponyádat hát inkább ilyet képzelj el.Ja ès az új CODot már ne vedd meg...
2014. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!