Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül élő nő vagyok, imádom a fegyvereket, imádok edzeni, jó izmos vagyok:D

Nem tervezek családot alapítani, párkapcsolat sem kell, tehát vesztenivalóm nulla. Kemény csajnak tartom magam, jó lenne ellenséget is ölni:)


2014. okt. 25. 19:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nehéz kikerülni egy külföldi misszióra? Mi kellett hozzá?
2014. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

2009-ben volt ilyen besorolás Afghanisztánba hadigyakorlatqa,akkor még tiszt voltam.Beteg emberekre felügyeltünk,tapasztalatot gyűjtöttünk,gyakorlatoztun,még amerikai katonákkal is dolgozhattunk.Egyszer egy afgán fegyverkereskedő csapat akart áthaladni a táboron,ahol voltunk,nekünk kellett ellenőrizni,de ellenáltak,ezért tüzet is nyitottak,aztán mi is,2 ember sérült meg,nem vesztettünk embert szerencsére.14 afgán fegyverkereskedőt fegyvereztünk le az amerikaiak segítségével.Jó volt mit ne mondjak

Most nem tudom hogy fognak-e vinni katonákat oda

2014. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jelentkeznél újabb misszióra? :)
2014. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nyilván igen,ha lesz még rá lehetőség,nagyon élvezten az előzőt,rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem,jó barátaim voltak ott
2014. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!