Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Nőként katonaság? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül élő nő vagyok, imádom a fegyvereket, imádok edzeni, jó izmos vagyok:D

Nem tervezek családot alapítani, párkapcsolat sem kell, tehát vesztenivalóm nulla. Kemény csajnak tartom magam, jó lenne ellenséget is ölni:)


2014. okt. 25. 19:28
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Ahogy elnézem neked nincs fogalmad a fegyverekről. Izommal szart sem érsz egy ütközetben. és az, hogy ölni akarsz egyszerűen röhejes.Felfogod te eggyáltalán egy emberi élet kioltásának a súlyát??!! Egy tűzharcot ne úgy képzelj el mint ahogyan Cod-ban vagy BF-ben látszik. Képzeld én éppen 2 hét eltávon vagyok. Tehát elég sok dolgot tudok a fegyverekről.(többet mint te) Igazából ha egy AK-47-el, AMD-63-al vagy bármelyik 7.62-es kalibeű fegyverrel térden felül eltalálnak akkor nem éled túl ,ugyanis akkora a stop hatása, hogy úgy megnövekszik a vérnyomás, hogy azonnal agyvérzést vagy szívrepedést kapsz és meghalsz. SŐT! ha egy átlagos és nem túl nagy pisztolykaliberrel (pl parabellum)eltalálnak akkorsem biztos hogy túléled.Szívlövés esetén meghalsz ott ahol vagy, fejlövékor szintén, gyomorlövéskor scak 90% szóvagy megnyugodhatsz. Ha egy nato kaliberrel találnak el, magyarán 5.56-ossal akkor a lövedék becsapódik, és a testedben elkanyarodik valamelyik irányba. Tehát 60% hogy belehalsz mert mire megtalálják benned a lövedéket addigra elvérzel. De nézzük mennyire ismered a fegyvereket. Mi az a gázdugattyú?

Mi az a zártöb?

Mi az a tűzváltókar?

Mi az a (pisztoly) szán?

Mi az a sátorvas?

Mi az a tokfedél?

2014. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Minek bizonygatnek neked barmit is? Ki vagy te? Egy senki..


Amugy nem tudom mit jottok ezekkel a cod-dal meg mas jatekokkal, meg szamitogepem sincs:D Nemhogy idiota jatekokkal toltsem az idomet, uristen


Kulonben kerultem mar tuzharcba es elveztem. Amugy rendorno vagyok..

2014. nov. 3. 22:06
 13/24 anonim ***** válasza:

dehogy kerültél te tüzharcba, és dehogy vagy te rendőrnő.


Mo-n nagyon hosszú ideje nemvolt tüzharc.

2014. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Aki egy netes fórumon ,ilyen lenéző az nem tudom ,hogy kezelné azt a napi sok szart és szidást ,amit a felettesei a nyakába öntenek.
2014. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy még légpuskát sem láttál és a szüleid kiskorodban még a vizipisztolyt is elzárták előled mert már akkor látszott a kis arcocskádon hogy teljesen elmeháborodott vagy...
2014. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
En vagy az NKE HHK-ra vagy Altiszti Akademiara szeretnek jelentkezni. Vegzos vagyok a gimiben. 18/L :D
2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akkor kösd fel a gatyát, mert az NKE-n szép magasak lesznek ismét a ponthatárok.
2014. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudom h nehez lesz. Tenyleg nagyon magasak a pontok. Arra gondoltam h eloszor Altiszti, es utana NKE.
2014. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Altiszti után nem fognak engedni tisztire ez szinte biztos. (csak ha leszerelsz és újra felvételizel aminek kb semmi értelme) Altisztekből kevesebb van mint amennyi kéne (mivel marhára nem becsülik meg őket, és a fizetés is nevetséges)


Ha javasolhatok valamit és NKE-re szeretnél menni de idén nem lesz meg a pontod:

1 évig tanulj és csinálj 2 fasza emeltet. 1 év alatt sima ügy, én is igy kerültem be.

2014. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kerültél már tűzharcba és élvezted,meg hogy te rendőr vagy?

Menj már.Még egy autós üldözésnél is azt várják a rendőrök hogy mikor lesz már vége.

Én már 2009 óta alezredesként szolgálok katonaként.Voltam Afganisztánba missziós gyakorlatba,60 napot voltunk ott.És igen ott kerültem már tűzharcba.Idegekkel alig bírtam.Emellett felügyelnünk kellett az ott élő beteg népet.Amerikai tisztekkel is találkoztam,velük mentünk lőgyakorlatra

Te nekem csak nem mond meg hogy bírnád az ott lévő nyomást,meghogy élveznéd a tűzharcot,még egy 9 mm-es PA-63-as fegyvert se tudnál használni,nem hogy egy Ak-t fogj a kezedbe

Röhejes vagy...

2014. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!