Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Létezik olyan bomba ami képes...

Létezik olyan bomba ami képes felrobbantani a bolygót? (Atombomba példéul)

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi mekkora erejű bombára volna szükség ahhoz hogy felrobbanjon a bolygó és semmi se maradjon belőle? Létezik ilyen bomba? Vagy a föld össze robbanószere se lenne elég ehhez? Saját bolygónk ennyire strapabíró?

#atombomba #Super Saiyajin 4 #föld felronbantása #frieza sama
2014. okt. 31. 11:16
1 2
 11/16 anonim válasza:

(Ha jól tudom a Föld atom arzenálja az élet háromszori ki irtására lenne elegendő de maga a bolygó megmaradna).De van egy dolog ami működne.Ugyan jelenleg még nem elérhető de az Anti anyaggal kivitelezhető lenne a dolog.1golf labdányi antianyag elpusztítaná a Föld kb 1/8-ad részét.

Tehát nem kell más csak egy kissebb adag Anti anyag azt hadszóljon.

2014. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Oké ! Köszönöm :D háháháháháhá Káosz kapitány :D

Kargoku

2014. nov. 4. 11:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tudós de úgy gondolom ha kivonnák az összes hidrogén atomot az óceánok vizeiből vagy legalábbis jó sokat és azt felhasználnák egy óriás hidrogénbombához -amely mondjuk legyen 1000x akkor mint a hírhedt cár bomba- melyet jóval a föld felszíne alatt robbantanának fel, véleményem szerint könnyedén kettéhasíthatná az egész bolygónkat, de mint írtam ehhez egy nagyon nagy bomba kellene, mindenesetre úgy gondolom az alapanyagot elő tudnánk hozzá teremteni ha célunkban állna.


2. opció: Szintén egy jó nagy hidrogénbomba, minimum 1000 megatonna körüli robbanó erővel, amit a Holdon robbantanának fel egy olyan ponton ami a Hold megfelelő pályamódosulásához vezetne és úgy módosulna az égitest pályája hogy az végül a földbe csapódjon.



Az atombomba véleményem szerint nem elég hatékony opció, egy hidrogénbomba kb. 100x hatékonyabb.

2015. jan. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm! :) Akkor strapa bíró a bolygónk ! :D

Mekkora bomba kéne hogy a felszínnen robantásal is szétvigye a bolygót?

1:50 ez milyen bombának felelne meg? :D

https://www.youtube.com/watch?v=vJXZgvAJkAQ

2015. jan. 11. 11:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudni kellene hozzá a tűzgömb tényleges méretét hogy saccolni lehessen.
2015. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva ez nem tűz hanem KI energia!

De úgy legalább 1 kilóméteres lehet szerintem! :)

2015. jan. 13. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!