Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha két éven belül sikerülne...

Amerika205 kérdése:

Ha két éven belül sikerülne visszaállítani Trianont akkor a NATO, az ENSZ, és az EU illetve más országok mit szólnának?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem is vissza kéne foglalni Trianont, a kerttel együtt.

Amúgy súlyos gazdasági szankciók, amik tönkretennének, de valószínű, inkább az amerikai hadsereg jönne ide, mint Szerbiába, meg sok más hadsereg, pl. román, szlovák.

A buta külföldiek nem értik meg a magyar problémát. Csak azt látják, hogy van itt egy gonosz kis ország, aki provokál. Nem tudják, mi történt 1918-ban és azelőtt. Még sok történész is magyarellenes narratívát képvisel a kisantant propaganda miatt.

2014. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha a trianon előtti határokat visszaállítanád abban a pillanatban többségbe kerülnek a nemzetiségek és párhónapon belül visszacsinálják az egészet (vagy még többet vennének el.


Egyetlen módja a dolognak hogy visszahódítjuk/belakjuk azt aminek a nagy része 500 éve sem volt a miénk, hát még trianon idejében.


Ajánlom figyelmedbe ezt a térképet:

[link]

2014. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Irán is ki tudta kerülni a szankciókat?
2014. dec. 25. 17:14
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Irán, úgy tudom, nem tudta kikerülni a szankciókat, rossz állapotban van a gazdaságuk. Ahogy Kuba is tönkrement teljesen. Most a rubel is majdnem teljesen elszállt az amerikai támadások miatt, pedig az egy nagy ország.
2014. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Oroszokat majd nem sikerült az amerikaiaknak összeomlasztani egy szankcióval akkor a magyarokat ....
2014. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#9 én helyesírásról hallottam inkább...idióta
2014. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!