Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszország mennyi idő alatt...

Oroszország mennyi idő alatt venné be Észak és Dél Koreát? Úgy hogy ha senki se állna ki a koreaiak mellett?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne olyan egyszerű az.


Mind a kettő Korea erősen militarista.

2015. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, használják-e a nukleáris arzenáljukat.

Ha végigszórják mindkét országot atommal, utána már csak meg kell várni a kihullást és lehet bevonulni...


Ha nem az problémásabb lenne.

2015. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Johny azért a 21. században csak nem kell atombombától tartania az emberiségnek. :D
2015. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, van még Haarp meg Chemtrail is.


Meg persze vagyok én is, de a Dia Hard 5 után megfogadtam, hogy többet nem akciózok távol az otthonról. Esetleg a RED3-ban még utoljára... :D

2015. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:

Északon ha arat egy gyors és jelentős győzelmet és kicsit megbillenti ezzel a központi irányítást/hatalmat, akkor néhány óra alatt... Komplett hadosztályok dezertálnának...


Na most dél már nehezebb ügy... Ugye ott az aknazár, és a déliek viszont rendesen ellenállnának... Ráadásul vagy 60 éve egy észak felől érkező támadásra vannak berendezkedve, szóval tuti van akciótervük...

2015. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hamar átgázolna rajtuk, de semmi értelme nem lenne. Valószínűleg megtartani sem tudná ott az uralmát.
2015. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Észak Korea biztos, hogy megszórná atommal az oroszokat, ez tuti.
2015. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lelőnék még Észak-Korea felett elhárító rakétákkal, jelenleg Oroszország rendelkezik a legfejlettebbekkel.
2015. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!