Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jó hatással lenne az ifjúságra...

Jó hatással lenne az ifjúságra a sorkatonaság, a teljes, nőkre is vonatkozó bevezetése?

Figyelt kérdés
Nekem vannak katona lány, nő ismerőseim. Nem lehet őket egy lapon említeni más nőkkel.

2015. febr. 1. 20:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Az én Afganisztánt is megjárt katona ismerőseim nők, férfiak vegyesen, példaképei lehetnének annak az ifjúságnak, akinek az a legnagyobb gondja, hogy melyik buliban igya le magát. Gondolatban állítsátok melléjük a lila hajú fiukat, az affektáló, műkörmös lányokat.
2015. febr. 1. 20:53
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem azért gyanús hogy ha hirtelen Svájc haderejével találnád magad szemben, igencsak befosnál a kisgatyába."


Most hivatásosokról beszélgetünk vagy sorkatonákról?

2015. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

"Az én Afganisztánt is megjárt katona ismerőseim nők, férfiak vegyesen"


Azok nem sorkatonák. Elhivatottságból, kalandért, pénzért, ki - miért, önként vállalkoztak a szolgálatra.


A sorkatona meg az fiatal, aki szeretne élni, dolgozni, pénzt keresni, családot alapítani, de berántják a törvény erejével békeidőben 1 év, 9 hónap, fél évre bohóckodni, ha tetszik neki. És még csak nem is tanul ott semmi hasznosat - legalábbis itthon így volt.

2015. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
14%
A katonák nagyrésze masszívan piál, úgyhogy ez a bulis fiatalok példaképe nem jön be. A nők meg vagy leszbik, vagy ribik tisztelet a kivételnek. Mot keres egy magyar baka Afganisztánban. Védje a saját hazáját, ne szóljon bele mások dolgába.
2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%

"ha tetszik neki"


Jav.: ha tetszik neki - ha nem.

2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

2A katonák nagyrésze masszívan piál, úgyhogy ez a bulis fiatalok példaképe nem jön be. A nők meg vagy leszbik, vagy ribik tisztelet a kivételnek."


Akkor nincs különbség? Akkor miért ágálsz a bevezetés ellen?

2015. febr. 1. 21:10
 17/29 anonim ***** válasza:
11%
Te a sorkatonaságról kérdeztél. Csak azért, mert akit bevisznek egy évre az egy évig ki esett a munka, pénzkeresés világából. Olyanért aminek semmi haszna értelme. Én a hivatásos katonaságot is eltörölném. Béke időben nem csinálnak semmit.
2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
Nem csinálnak semmi hasznosat, viszont rengeteg pénzbe kerülnek az adófizetőknek.
2015. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%
Ki sem bírnák ! Teljesen elzüllődtek.
2015. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
39%
A sorkatonaság csak wgymás szívatásáról szólt, meg a piálásról. Hiányzik a francnak.
2015. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!