Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen hatókörrel rendelkezik...

Jenny Taylor kérdése:

Milyen hatókörrel rendelkezik egy seriff Arizonában? Van ott egyáltalán állami rendőrség?

Figyelt kérdés
Mindent tudni szeretnék az USAbeli rendészet struktúrájáról, hogy konkrétumot mondjak: főleg Arizona állam érdekelne. Sokat kutakodtam az interneten, de csak annyit találtam, hogy van megyei rendőrségük. Egy államban hány seriff van? Mit tehet meg? Milyen ügyekkel foglalkozik?

2015. febr. 8. 13:39
 1/4 BlackSword ***** válasza:
91%

A texasi seriff hatóköre:

gyalog: 24km

kerékpáron: 48km

sz.gépjárművel: 480km

repülőgéppel: 1200km

2015. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hat pl.Maricopa megyei seriff iroda ellat hatarvedelmi feladatokat is.aztan buntetesvegrehajtasban is segedkeznek elvileg..Joe Arpaio az egyik seriff.igen kemenyen banik a bunozokkel,a media nagyon felkapta ot negativ emberkent..a bunozovedok sokat szidjak.
2015. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.. Még két kiegészítő kérdés: mit csinál egy hadnagy, és van e valami hivatalos elnevezése a legkisebb rangú rendőrnek?
2015. febr. 22. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
egy hadnagy,hat nemtudom nem akarok hulyeseget mondani..es a sima rendorok csak siman "officer" a nevuk.pl officer Vanhauser.amugy csaj vagy?csak a nickbol gondoltam..:D
2015. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!