Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ukrán állampolgárként vehetek...

PSonaj kérdése:

Ukrán állampolgárként vehetek e Magyarországon autòt? Aki tud kérem segítsen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Vehetsz, persze hogy vehetsz, tőlem is ukránok vették meg az egyik autómat!

Csak épp ki nem viheted magyar rendszámmal, mert legkésőbb a határon le kell adni a magyar rendszámot.

Igazából már eladáskor le kellene adni, és "Z" vagyis export rendszámot kiváltani rá a kivitelhez.

2014. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: PSonaj

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 09:41

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ukrán állampolgárként vehetek e Magyarországon autòt? Aki tud kérem segítsen.

"Vehetsz, persze hogy vehetsz, tőlem is ukránok vették meg az egyik autómat! Csak épp ki nem viheted magyar rendszámmal, mert legkésőbb a határon le.."

Az üzenet szövege: A határ mellett lakom és több magyar rendszámu auto katerkázik mint ukrán.Betudható ez annak,h nállunk 500 ezerért max egy ladát veszel,Eddig 5éves ideiglenes lakcím kellett ahhoz,h átírják a nevemre,nem foglalkoztam vele,de most jól jönne,csak állítólag ez már ideiglenes lakcímmel nem megy.Lenne aki bejelent,persze nem jóindulatból,csak át tudom e írni az autót"


Miért nem jó az ukrán rendszám?

2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én meg ukrajnából szeretnék egy Volga M-21 behozni! Szerinted,ez megoldható?
2015. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!