Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki segítene abban, hogy...

Valaki segítene abban, hogy érdemes e a Honvédség Önkéntes Tartalékos rendszerébe belépni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és szeretném kipróbálni, hogy milyen katonának lenni. Mivel sorkatonaság már nincs, arra gondoltam belépnék önkéntesnek. Valakinek van tapasztalata, vagy véleménye, hogy érdemes e? F/21
2015. márc. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Inkább tanulj!

(még egy kicsit)

Vagy homokzsákokat cipelnél inkább?

2015. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább tanulj ! Katonának lenni nagyon rossz. Kiabálnak egymással és anyáznak meg nehéz ugribugri egész nap
2015. márc. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Nincs értelme!


1.Előléptetésre,rangra az esélyed nulla.

2.Külföldi misszióra nem mehetsz.

3.Támogatásokat nem kapsz.

4.A kiképzés egy vicc.

5.Kuli munkákra vezényelnek.

2015. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Én is tartalékos vagyok és hallottam, hogy vannak többen is KFOR keretében Koszovóban az Ö. Műveleti Tart.-osok közül.


Plusz ha fiatal, elszánt az illető, akin látják, hogy nem csak alibiből jelentkezett többet is vállalhat a köelező 2 hónapnál, van ismerősöm aki 3 éve lépett be és idáig évente 6-7 hónapot dolgozott (ő védelmi tartalékos), idén azt mondta úgy néz ki, hogy majdnem egész évre lesz beosztása! csak menni kell a munka után, nem a hegy fog idejönni, neked kell a hegyre menni!

2015. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!