Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen gázpisztolyt érdemes...

Granitis kérdése:

Milyen gázpisztolyt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Olcsó kategóriában gondolkodom és a versenyzők:

Zoraki 906

Zoraki 914

Ekol-Viper 4.5"

Ekol-Viper 2.5"



#gáz #riasztó #gázpisztoly #engedéymentes fegyver
2014. okt. 28. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent. Az a legolcsóbb.
2014. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es. Hát ez qrva nagy segítség volt.


Ha mindenképpen olcsó kategóriában gondolkodsz, akkor a Zoraki 914-et ajánlanám:


http://www.youtube.com/watch?v=_yg3xvnLY2g


Volt ilyenem megbízható fegyver, ritkán akadt el.

2014. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt a videót már láttam de főként a 914 és a 906 on gondolkodom mivel a 906sokkal kisseb de ők azt is mondják általában hogy "önvédelemre csak revolvert" ezért került be az ekol is :)
2014. okt. 28. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen revo megbízhatóbb, de az öntöltősnek nagyobb a visszatartó ereje. Legalábbis ez a tapasztalat.... :)
2014. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Nos egyiket sem!


Mind alsó kategóriás spiáter hulladék. Ráadásul öntöltő!

A fegyver és a gázpatron teljesítmény és megbízhatósága is hullámzó! Szinte biztos, hogy elakadásod, kivetési hibád lesz, már a második tár eldurrantásánál.


Plusz mivel silány minőség felejtsd el a durrogtatást a pincében. Ahogy használod drasztikusan romlik a megbízhatósága a sok silány puha alkatrész miatt!


Ha öntöltő, akkor mindenképpen átalakított pa63. Elnyűhetetlen darab. Ráadásul "reális" a látvány. Ha előkapsz egy zorakit szinte biztos, hogy mindenki arra gondol, hogy gáz cucc. Ha egy pa63-at (mivel közismerten "rendőr fegyver") ráadásul élesből van átalakítva tuti mindenki élesre gondol!


De a legjobb egy revolver. Az sosem fog elakadni. (ha öntöltő elakad éles helyzetben halott vagy!!!)


A cseh alphák igen jók! De kiválóak a weihrauch és röhm revolverek is! Acél tűzfal és elsütő legyen benne :)


Akkor durrogtatás és önvédelem is megoldott!


Minden más pénzkidobás, hidd el! A jók nem olcsók, de megérik az árukat. A drágább olcsóbb!


Főleg ha késsel jönnek neked. Akkor az életedbe kerül a különbség!

2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépe köszönöm. Úgy tűnik ezen nem érdemes spórolni... Én egy Röhm RG 89-et néztem ki de nem tudom hogy ez mennyire megbízható esetleg tudnátok segíteni a keresésben?
2014. nov. 2. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Rg-89 -hez volt már szerencsém, és jó darab!

Tudom ajánlani.

2014. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csiß ***** válasza:
Ha nem akarsz spórolni akkor a zoraki R1 GG is szóba jöhet.Acél dob,gumizható,MKH kártyában riasztó szerepel (engedélyt is simán kapsz rá).Közterületen nem szabad gumira töltve hordani és ennyi.Nagyon jó kis fegyver.
2014. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zoraki R1 GG-m van.


Nagypapámmal 2 éve Keserű Pitbullt vetettem otthonra. Ő is az otthonit és én is ezt az állandóan hordottat gumival töltve hordjuk.


1 éve az egyik lakótársam nyárra a Balatonra akart venni magának egy fegyvert, neki is Keserű Pitbullt ajánlottam. Egész nyáron hordta magával övtáskában és meg volt elégedve vele.


A másik lakótársam is akart egy pisztolyt. Neki a Keserű Red Agent Compact lett a választása (másik neve Ekol Aras Compact). Ő hordja mindig magával iskolába is.


A fentiek közül a Zoraki 914-et vagy az Ekol Viper 2,5-öt ajánlom neked, ha csak ebből a 4-ből lehet választani. A 914-et és a Viper-t is kényelmes hordani. 914-em van (de csak szilveszteri rakétázásra) és felpróbáltam már, tudom hogy kényelmes. A viper meg pont ugyanakkor mint a Zoraki R1 GG, amit minden nap hordok magammal, szóval tudom hogy az is megfelelő méretű.

2014. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!