Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Én nem értem hogy hogy lett a...

Én nem értem hogy hogy lett a világ vezető nagyhatalma egy gyarmati államból? (USA)

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná ezt nekem? Én történelemből ezt nem tanultam szó szerint hogy emelkedett fel ilyen magasra.

Jó persze az alapokat azt tudom


2015. márc. 6. 13:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mert eszesek a vezetők. Annak idején amikor felfedezték a gyarmatot, a rendkívül gazdag és művelt befektetők, vállalkozók mentek gyarmatosítani, a felsőbbrendű Europid embernek is a felső X százaléka, akik tudják mit hogy kell csinálni. Ezért ilyen gazdag.
2015. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 noname152678 ***** válasza:
HAHAHHAHHAHHH jó vicc akikre te gondolsz azok a zsidók és igen ők foglalták el de nem ők gyarmatositottak és nem ők a felső 10 %....
2015. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hidd ***** válasza:
Teller Ede és a töbiek kimentek és adtak nekik atomot elsöként kézböl.
2016. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hidd ***** válasza:

Ha kitalálsz egy jobb ezközt valamit te döntöd el hol mikor mit kezdesz vele.

( persze befolyásolhatnak szereteid életével de ha ugyis használod az eszed akkor ez nem játszik meg semmi ijesmi.)

2016. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hidd ***** válasza:

Vannak dolgok amiket ha rájösz jobb ha elfelejtesz mert mi értelme van a másikat rabszolgaságba (rendszerbe) taszitani .

Az neked örömet okoz

2016. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!