Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha mostanában komolyabb...

Ha mostanában komolyabb háború törne ki ami fenyegeti akár Magyarországot is, akkor kötelezően behívhatják a legtöbb faital férfit és a nők közül az ápolónőket?

Figyelt kérdés
Mi ugye (még) NATO tagország vagyunk. Ha mondjuk bármilyen háború lenne ami közvetlen fenyegeti Magyarországot, akkor a magyar fiatal férfiaknak és a fiatal ápolónőknek kötelező lenne bevonulni?

2015. márc. 16. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
az sem mindegy ki ellen.az oroszok mostanság már amúgy is befogadóbbak.egy példa:sok ukrán katona ma szakadár oldalon harcol.sőt spanyol szerb brazil német és még 20 féle nemzetiségű önkéntes is. én csak azt mondom az orosz ellen én tuti nem harcolnék.más nemigen fenyegeti a natot.max egy lázadó ovodás csoportot dobálnék meg cukorkával:) akinek kedves az élete nem megy katonának.
2015. márc. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"szerintem aki normális az azonnal átállna az ellenséghez ha besoroznák. a nato meg tuti nem állna hadba ezért az országért."


Mit hazudozol?

Átállnál... :D

Nem sokáig húznád ott sem az biztos.

2015. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akinek van esze az nem átállna hanem csak kimaradna az egészből aztán szevasz.
2015. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy az ápolókat is behívják.
2015. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
42%

40 év alatt bárkit behívhatnak


ha már fogytán vannak akkor 40 felett is.


de ez csak feltételes mód, mivel azért van a NATO hogy elég legyen a hivatásos sereg.

Én azért kíváncsi lennék arra, hogy mit lépne a NATO ha az oroszok lerohannák M.o.-ot?

2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!