Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Adolf Hitler orvosa zsidó volt?

Adolf Hitler orvosa zsidó volt?

Figyelt kérdés

Adolf Hitler orvosa Theo Morell kinézete alapján lehetett volna zsidó is.

II. József 1787 júliusában rendelte el, hogy a zsidóknak állandó és német vezetéknevet kell hordani.Lehetséges,hogy a családja kikeresztelkedett zsidók voltak.Szefárd zsidók is lehettek az ősei,innen az olajos bőr.


Ilyenkor hol maradt a náci fajelmélet???

Voltak még zsidós kinézetű nácik???


(nem vagyok antiszemita)


2015. márc. 23. 11:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem még Hitlernek is volt annyi értelmi színvonala, hogy ne a fajt, hanem a szaktudást nézze. Tetszik vagy sem, a zsidók között sok a művelt, tanult ember. Én is ismerek ilyen orvost és csak ő tudott meggyógyítani, pedig nem kevésnél voltam már.
2015. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze csakis a saját érdekében kivételezett.
2015. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
Amit ma HAZUDNAK a második világháborúról és Hitlerről az ma egyfajta Biblia égetés is!
2015. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Történelem-hamisítók írják az iskolás könyveket!
2015. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ebből nekem az jön le, hogy a fajelmélet és a többi marhaság csak szövetséges kitaláció volt. Különben nem lett volna neki zsidó orvosa...
2015. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%

Akkor,jó.

Remélem, gyermekeid nem egy hazug, elferdített TÖRTÉNELMET fognak majd, elhinni!

2015. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az orvosa zsidó volt-e vagy sem, nem tudom.

De Braun Éva, a szerelme majd felesége, az volt.

Mint ahogyan egyik - talán apai ági - nagyapja is az volt.

2015. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

olyan jó, hogy mindenki okosnak akar látszani a "meghamisított történelem", stb kifejezésekkel, közben pedig szerintem nem is ismeri az állítólagos meghamisított történelmet, csak szimplán hülye, és így könnyebben fogadja el a tudatlanságát, mert hiszen én nem tanulok hülyeséget :DD


a fajelmélet egyáltalán nem volt szövetséges kitaláció, mint ahogy a koncentrációs táborok sem, 72 %-os, nem értem, hogy lehet valaki ennyire debil... nyilván követtek el az amerikaiak-britek is háborús bűnöket (terrorbombázások, nők megerőszakolása, atombomba, stb), de azért ne állítsuk már be úgy a III. Birodalmat, hogy csupa filantróp emberek gyülekezete volt...


mennyi ökör...

2015. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 lencsefőzelék ***** válasza:
2015. márc. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!