Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy hivatásos magyar katonának...

Egy hivatásos magyar katonának milyen fegyverzetet szoktak adni? Mert én a képeken csak AK47-et láttam

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

azt nehezen látsz.


AK63F és AK63D-t használ a honvédség.

2015. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EagleHUN ***** válasza:
94%
És AK-63MF
2015. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem szokás belekérdezni, de illik ide.

Az AMD-65-t (AKM-63), AMP-t, és a (ex)határőrség fatusásait selejtezték?

Mert a wiki az AMP-re azt írja, hogy "visszarendszeresítették".

2015. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


+ [link]


Ami nincs a listán: HK USP és HKMP5 variánsok. (NAGYON kevés!)

2015. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szar fegyverek ezek az AK-K ?

Mert én úgy hallottam

2015. ápr. 17. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Kitől?

Szakértő mondta és kivesézte, hogy mondjuk azért "szar", mert nehéz, vagy mert aránytalanul drága a modernizálásuk?

Vagy a "sarki" Józsibá' mondta, mert anno a lelkéhez nőtt a PPS és szerinte sz.r az AK?

2015. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sz.r az, csak a modern kor követelményeinek nehezen felelnek meg. Ha lenne mellette elég MP5, és nem ezekkel kellene szenvedni épületharcoknál, akkor nem lenne rossz. Erős, nagy stopphatású nagyon megbízható fegyver (a lőszer kevésbé). Közepes távolságra egész pontos, közelre nem jó vele forogni, távolra meg pontatlan, de a miénk. Én megszerettem, elnyűhetetlen kis dög ez a fegyver, nem hagy sz.rban!
2015. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!