Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » EZ itt milyen kalasnyikov?...

EZ itt milyen kalasnyikov? Éles vagy airsoft?

Figyelt kérdés

[link]

Mindenesetre a legjobb konstrukció és terepfestés amit valaha láttam



2015. máj. 8. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
forbidden...
2015. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemtudom mi a gond nekem megjeleniti de itt egy másik link!


[link]

2015. máj. 8. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mitől kalasnyikov? Az egy márka, ez A-tacs. Amúgy meg nem éles, airsoft játék csúzli.
2015. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Nekem egy módositott AK-nak tűnt első ránézésre, Ak-12-nek mondjuk de én nem tudnám eldönteni, hogy ez most éles vagy nem igy ránézésre

Nagyon hasonlit az éleshez

Le a kalappal egyébként mind az airsoft gyártó mind pedig a terepminta készitő cég előtt kiváló munka szerintem

2015. máj. 8. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez "játék" nagy eséllyel aírsoft.
2015. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen talán a behajtható válltámasz kissé gyenge lenne egy éles ak-hoz, de egyébként kiváló AKM vagy AK-12 konstrukciónak tűnik kinézetre szerintem
2015. máj. 12. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát embere válogatja. de.................

Az AK és általában az alap személyi fegyverek lényege, hogy mindenkinek jó kb 80 %-ban. (egyeseknek 100%-ban) De ez a cucc festésével együtt egy gyalogos katonának a sivatagban....

2015. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!