Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki jelölte idén első helyen...

Ki jelölte idén első helyen valamelyik alapképzést az NKE-HHK-ról?

Figyelt kérdés

És melyiket?

Átmentetek alkalmasságin és orientációson?

Úgy érzitek, lesz elég pontotok?



2015. máj. 21. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Habár én most járok ide, de szerintem kevesebb lesz a ponthatár idén. Tavaly többen jelentkeztek. Reméljük idén kicsit több embert vesznek fel 60nál mer ez baromi kevés és ezt érezzük nagyon.

Te hogy állsz egyébként?

2015. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó hírt mondtál, hogy remélhetőleg lejjebb megy a ponthatár! Remélem is hogy többet vesznek föl, de nem túl magas keretszámokat adtak meg:

10-25 logisztikán

10-20 üzemeltetésen

20-35 katvezen


Alkalmas lettem az alkalmasságin mindenből elsőre, az orientációson is elégedettek voltak. A pontjaimmal sem lehet nagy gond, de azért izgulok hogy nehogy meglepetés érjen.

Én logisztikára megyek, te melyikre jársz?

2015. máj. 22. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

szintúgy logisztika.


Hát ha tavalyihoz képest terveznek akkor 20-20-20 ember lesz felvéve. 10 embertől biztosan többet vesznek fel mindenhova. Katvezes igyis tul sok van.

2015. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!