Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi értelme van a homoszexuális...

Mi értelme van a homoszexuálisoknak megtiltani a katonaságot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ma Magyarországon már lehet meleg katona, jómagam is meleg vagyok (nem akarnék katona lenni), és nem provokációnak szánom a kérdést.


De ennek a kérdésnek a miértjére, logikájára a mai napig nem bírtam rájönni, hogy miért kell szexuális orientáció alapján különbséget tenni, pláne a katonaságnál. És az nem igaz, hogy a meleg férfiak lányosabbak, sok olyan meleg ismerősöm van, aki simán lepipál sok heterót férfiasságban és erőben!


Mi értelme van ennek? Mi a logika emögött a "tiltás" mögött?

Ha valaki annyira mondja, hogy a katonaság fegyelemre tanít, akkor a kiközösítés sem létezne.



2015. máj. 22. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Azért, hogy a katonák a zuhanyzóban nyugodtan lehajolhassanak a szappanért.
2015. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Attól, mert vki meleg, még nem fog megkörnyékezni mindenkit. Ha engem besoroznának, akkor sem környékeznék meg soha senkit.
2015. máj. 23. 11:23
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
szerencsére sosem leszel besorozva, az életedet mentik meg vele. tuti, kicsinálnának a seregben!
2015. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Oh my, ennyi hülyeséget... Miért él az a tévképzet a heteroszexuális férfiakban, hogy minden homoszexuális azonnal a hátuk mögé áll, ahogy meglátja őket? Ennyire jó pasinak hiszitek magatokat? Az pedig igen nagy szégyen, ha olyanok állnak egy ország hadi szolgálatában, akik bárkit is verbálisan vagy fizikailag bántalmazni képesek a nemi orientáltsága miatt.


Kérdező, ez egy tradicionálisan homofób ország. Ne keress értelmet, mert nincs.

2015. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a fickó érdekében, mert aki felvállalja, hogy meleg az a bajtársai előtt is fel fogja, és a katonák nagy része, azért nem az eszéről híres (mondom ezt katonaként), olyanért is tudnak ****sztatni, ha kicsit furcsa a neved, vagy ilyesmi, szóval egy meleg emberről inkább ne is beszéljünk, ha meleg vagy és vállalod és katona akarsz lenni, akkor érdemes tisztnek menned, mert különben az összes primitív kistizedes téged fog szívatni.
2015. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
35%
Ahogy a biológia tanárom mondaná:,Ha egy férfi egy férfihez vonzódik az egy betegség".Talán ezért.
2015. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#13-as vagyok.

10 évet szolgáltam, bizony, aki kilóg a sorból, azon könnyen fogást talàlnak.

egy srácot idegileg kicsináltak csak azért, mert a családi neve Meleg.

aki meg magatartásában (pláne sexuális irànyultságban) eltér, annak ott... szóval nem előnyös.

nem rossz indulatból írtam, amit írtam.

2015. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#14 es!

egy melegnek igenis könnyen ingerforrás, ha sok olyannal van összezárva, akikhez sexuálisan vonzódik. szólgálatokat adnak, valóban nem is bestélve a zuhanyzóról. az ösztönök pedig dolgoznak. én is nehezen bírnék magammal, ha nőkkel meztelenkednék.

2015. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!