Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A 2. világháborús német...

A 2. világháborús német hadsereg ma melyik hadsereget tudná legyűrni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A magyart :)
2015. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mármint az akkori technológiával a mostani ellen? Mert akkor még a magyarral is nehezen boldogulna.
2015. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A magyar sereget az 1526-os felállásban.
2015. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. világháború melyik szakaszából? Az eszközpark és az emberállomány minősége és mennyisége sokat változott a háború során.


Például a háború közepén, amikor még sokan voltak, a már harcedzett katonák és már viszonylag modern eszközöket használtak, azért a puszta létszámból adódóan, a technológiai hátrány ellenére meg tudná fingatni egy gyenge ország hadseregét (mint például a miénk).

2015. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az izlandit. :D
2015. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Az összeset egyszerre.
2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
A mucsaröcsögei önkéntes polgárőrséget
2015. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes országokban még ma sincsenek éppen toppon haditechnikailag.
2015. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok szakértő,de szerintem a légvédelemnek (rakétások) nem lenne különösebb probléma az összes vadászgép és bombázó leszedése.


Így az összes Gripen szabadon mehet szétdarálni a menetoszlopokat,akár csak gépágyúval,ami ellen tehetetlenek.

Na meg futnának is szerintem az első ilyen támadásnál amíg csak látnak.


A harci helikopterektől is menekülnének mint a tűztől szerintem,és azokból is alig alig ha tudnának is kilőni 1-t is.


Na meg a többszáz gépágyús harcjármű is bevethető a korai,könnyű harckocsik ellen.


Nyilván mi is készülnék rá ha a kérdés valós lenne,és akkor nem 15 db tank lenne szerintem szolgálatba.

2015. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

A német Waffen SS katonáinak harci szelleme túlszárnyal minden mai hadseregét.Igazi férfiak és katonák voltak.

" A Hősökből hidd el legendák leszenek

Örök dicsőség a Waffen SS-nek "

2015. máj. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!