Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha nálunk elrendelnék a...

Ha nálunk elrendelnék a kötelező sorkatonai szolgálatot egy háború esetén. Bevonulnál vagy külföldre szöknél?

Figyelt kérdés
És tegyük fel hogy bevonulsz, és háborúba küldenek.

#háború #sorkatonaiszolgálat
2015. jún. 2. 21:12
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Na hol vannak a hazafiak? Nem kommenteltek?
2015. jún. 2. 21:18
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Egyetlen kérdésem van: Hogy szöknél külföldre? Ezen még nem gondolkodtál? :D
2015. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én nem szöknék.

De viszont annak számít ha nem akarsz bevonlni, dezertálás = szökés. És ha nem akarnád hogy bevigyen a rendőr akkor szökni kéne, külföldre nem mennének az ember után...

2015. jún. 2. 21:22
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem vonulnék be. Ez az állam így is csak elvesz tőlem, nem fogom a véremmel védeni, azon csak még többet veszítenék. Ezzel együtt erkölcsi kifogásaim is vannak úgy általában a háborúval szemben.
2015. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Bevonulnék és véremet, akár életemet adnám a hazáért a kormányért !
2015. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Már külföldön vagyok. :P
2015. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát lássuk...önként megyek a daráldába golyófogónak (mert ugye a többség nem képzett katona, így csak erre lesznek jók) vagy teszek egy próbát és meglógok.

Az első esetben biztos halál, a másidokban viszont van némi remény. Tehát egyértelműen szökés.

Aztán amikor bevetik a biofegyvereket és az atomot, akkor már teljesen mindegy lesz, hogy ki hol van.

2015. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Szöknék mint a huzat, ha elkapnak majd a börtönben kivárom a háború végét, tököm se áldozná az életét ezért a fos szar országért.
2015. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel itt lakom a határtól 20 km-re, fognám magam és szépen elindulnék akár gyalogosan. Utána tovább Ausztria és ha őket is eléri, akkor Svájc.


Hülye lennék meghalni egy értelmetlen háborúban, amit ostoba politikusok találtak ki. Menjenek ők golyófogónak, ha annyira akarnak. Én még fiatal vagyok és élni szeretnék.

2015. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezzétek még meg 15x hetente ugyanezt.
2015. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!