Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pár kérdés a hadseregbe...

Pár kérdés a hadseregbe lépésről. Megválaszolnátok?

Figyelt kérdés
A tetoválás alkaron és tarkón mennyire tiltott? Miben fog akadályozni az hogy bal kezes vagyok? És még egy kicsit más téma. Nem szeretnék itthon ülős katona lenni. Ki akarok menni frontra csinálni is valamit! Tudom mivel járhat. Adrenalint akarok kihívást és feladatokat. A tervem a kmz-be jutás aztan onnan tovabb. Vagy ez hogy megy?

2015. júl. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

"A tetoválás alkaron és tarkón mennyire tiltott?"


Senkit sem érdekel


" Miben fog akadályozni az hogy bal kezes vagyok?"


Semmiben. Sok katona is balkezes volt


"Nem szeretnék itthon ülős katona lenni. Ki akarok menni frontra csinálni is valamit! "


Akkor meghalsz

2015. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Álljunk meg pár szóra, álmodozásod nem akarom megzavarni, de még lehet az alkalmasságin is megbuksz. És hogy te "ki akarok menni frontra csinálni is valamit" ahhoz nagyon nagyon sok kiképzésen kell túlesned. A COD-ozásból nyert adrenalint akarnád levezetni nem lövöldözős egységbe kerülnél, mert a Magyar Honvédség misszióiban biztosító és szállító feladatok vannak. Harcoló alakulat nincs!

De ha nagyon adrenalint akarsz akkor ott a Francia Idegenlégió!

2015. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első. Tudom. Hol a válaszom? Egyébként tudomásom szerint a kmz tagjai afganisztáni missziók során kerültek tűzharcba. És vissza jött mind

Második. Tudtam hogy bele kellett volna irni hogy ne keverjetek ossze a kocka gyerkekkel akik kijátszák a codot és azthiszik háborús hősök lesznek éles helyzetbe. Én ezt választottam. És tudodom hogy oda a bekerülés milyen nehéz. Tisztába vagyok vele hogy kb 8% esélyem van :D de menni fog jó? Ez az én gondom :D a tied a válasz kérlek. Am ezt nem értem mert én is úgy Hallottam hogy terület biztosítás és szállítás a feladatuk. Akkor miért hallom sok felől hogy tűzharcba kerültek? A célkeresztbennek sok részében veszéltek afganisztánt megjárt katonák akik harcoltak is. Kik ők? Nem a személyük felé irányul a kérdés.. Értitek

2015. júl. 27. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A balkezességed nem akadályoz majd, mivel csak néhány feladatkörben kizáró ok. Mesterlövész nem lehetsz tudtommal. A tetoválást már nem veszik olyan szigorúan mint pár éve.
2015. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öreg, attol hogy egy egységnek szállitás, biztositás a feladata marha sokszor kerül tüzharcba, főleg Afganisztánban.


Ha ténylegesen "harcoló alakulathoz szeretnél kerülni akkor KMZ. ha a pitbullon átjutsz, elég információd lesz arról hogy hogyan tovább neaggodj.

Először juss el odáig!

2015. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsók. Köszőnom. Utolso. Értem rendben.
2015. júl. 29. 12:53
 7/7 Horváth Zsombor 2 válasza:
A 3. kérdésedre válaszolok: Sok sikert!!!
2015. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!