Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nagy baj, ha azért fontolom a...

Nagy baj, ha azért fontolom a hadseregbe bevonulást, mert nem érzem magam férfinak? Hogyhogy régen a kommunizmusban kötelező volt, most meg szigorú alkalmassági vizsgák vannak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Régen is volt alkalmassági vizsgálat, csak akkor éppen mindenki ki akart bújni a katonaság alól. Ma önkéntes alapon megy, tehát jobban megnézik, kit vesznek fel és kinek fizetnek érte.
2015. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez egyáltalán nem baj. Férfinak csakis az érezheti magát aki a szolgálati idejét becsülettel kitöltötte. Én magam sem éreztem magam annak míg be nem vonultam.
2015. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki szerint ha csak maga a katonai kiképzés férfivá tesz valakit, akkor nagyon rossz úton jár és nem sok fogalma van a férfi szó jelentéséről...
2015. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért hidd el 72 %-os, nagyon nagy lökést tud adni az önállósodásban és a felelősségre nevelésben a katonaság.
2015. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha valaki szerint a katonai kiképzés nem tesz férfivá az nem töltötte ki a szolgálati idejét és fogalma sincs arról, amiről véleményt formál.
2015. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

"Azért hidd el 72 %-os, nagyon nagy lökést tud adni az önállósodásban és a felelősségre nevelésben a katonaság."


Látom, te azért már járatosabb vagy szolgálati ügyekben.

2015. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

33-os! Mert hogy jó pár évet lehúztam, igaz, nőként.


Férfi nem lett belőlem :), de nagyon sok mindenre megtanított a katonaság.

2015. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindegy az, hogy valaki nő-e avagy férfi, ártani biztos nem fog neki, ettől lesz belőle ember. Én pl a dögcédulám mai napig hordom, és a kollégáim legalább harminc százalékánál is ezt tapasztalom.
2015. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, ha úgy érzed, hogy csak attól lehetsz nagybetűs Férfi, ha egy komplexusos szakaszvezető napi ötven órában üvölt veled, és ha ötpercenként végigsikálod a fogkeféddel a laktanya folyosóját. Ettől még senki nem lett sem jobb, sem több.
2015. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8! Te miért kaptad meg a dögcéduládat?
2015. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!