Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha behívnának a hadseregbe,...

Ha behívnának a hadseregbe, milyen pozíciót töltenétek be legszívesebben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 19:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Konyhás, vagy adminisztrátor messze a harcmezőtől :D
2015. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én vigyáznék a hátországban a nőkre.
2015. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 SimkoL ***** válasza:
Anno híradós voltam sorállományúként a Határőrségnél, később a Rendőrségen hivatásosként rejtjelző, informatikus és ügyeletvezető. Bár más koros vagyok, de ha kellene szívesen lennék újra rejtjelző.
2015. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Én tábornagy lennék (ha jól emlékszem ez a legmagasabb fokozat) és dirigálnék a pasiknak. ;)

Egy gyalogsági roham úgy nézne ki hogy a rohamozó katonák mögött szépen ott lennének a géppuskások hogy a támadók még véletlenül se forduljanak vissza. Mivel én a nemek közötti teljes egyenlőség híve vagyok, a nőket is ugyanúgy besoroznám mint a férfiakat, teljesen militarizálnám az országot.

2015. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Természetesen felderítő.
2015. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Veszteségek Úrnője, te kommunista vagy? :)


A Vörös Hadsereg csinálta ezt a második világháborúban. Szinte több visszafordulót lőttek le mint ellenséget, igen hatékonyak voltak, hogy a sajátjaikat ölték. Undorító :)

2015. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Aknaszedő. Csak egy lépés a mennyország.
2015. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16# Ez nem kommunizmus kérdése, a németeknél is ugyan ez volt, ott is azonnali halál járt parancsmegtagadásért..
2015. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
parancsmegtagadás nem ` visszavonulás... a németeknél szakaszvezető, vagy nagyobb rangú tiszt rendelhetett el visszavonulást, a szovjeteknél senki sem rendelhetett el visszavonulást
2015. aug. 5. 21:26
 20/29 anonim ***** válasza:
Igen, a wehrmacht kötelékeiben nem lőtték halomra azokat akik visszavonultak, hanem sokszor a felettesek döntöttek úgy, hogy tarthatatlan a helyzet. Pl. Heinz Guderian tábornok, aki inkább megadta magát a fél hadseregével, minthogy a biztos fagyhalál várjon rájuk.
2015. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!