Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Sor kerülhet-e arra, hogy...

Sor kerülhet-e arra, hogy annyi migráns érkezik az országba akiket már végképp nem fogunk bírni ellátni, és hogy ennek okán kisebb háború törne ki az országba a magyarok és a migránsok között?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vitát szítani, de nagyon aggódom, hogy mi lesz nem csak itt Magyarországon, hanem egész Európában ez ügyben.

2015. aug. 15. 22:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%

Pont most néztem erről egy videót egy könyv írótól írótól.


Azt mondta: Ha nem állítjuk meg a bevándorlást akkor annyi migráns érkezik hogy 2020-30 ban már nem lesz európai név Európában.


Hogy miért?


A nők szülési aránya egyre csökken a munka miatt hogy el tudjuk tartania bevándorlókat és ők egyre jobban szaporodnak.


Ez addig addig fog folytatódni amíg Európa összeomlik.


Nem is folytatom inkább nézd meg a videót.. Címe: Pokol béla, Európa végnapjai.


Linker is akartam adni, de nem tudom rendesen beilleszteni mert valahova a szöveg közepére tenné...

2015. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem lesz itt semmiféle háború,nekünk annyi.Most mikor talán még volna esély senki nem tesz semmit akkor...Az Európai nép nem tud összefogni.
2015. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Magyarországról több magyar fiatal megy el, mint ahány menekült bejön. Sőt, a bejövő menekülteknek is kb csak a harmada időzik egy hónapnál tovább az országban. Persze, a mi adónkból vannak kisegítve, de ha az én családomat irtanák ki a szemem láttára nekem is jól esne, ha a britek (ahova egyeb nyelvtudás híján menekülnék a népirtók/terroristák elől) hasonló fogadtatásban részesitenenek. A menekultek kozul sokan nyilatkozzak, h szerintuk Mo a vilag legjobb helye es halasak a magyaroknak, h befogadjak oket, vagy tovabb engedik. Ez az orszagunk dicserete, es buszkeseggel tolt el. A keritesnek koszonhetoen mar terroristak es gazdasagi bevandorlok nem nagyon johetnek be, szoval nem hiszem, h nagy baj lenne a nepvandorlasbol.
2015. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Én abban reménykedem hogy ha ilyen hálásak hogy befogadtuk őket és ha valaki megtámadná az országunkat akkor ők is segítenek a harcban és nen menekülnének el...
2015. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
3. most ugye csak poénból irtad az utolsó két mondatot?
2015. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Uuuuuu... A valaszom 66%-ban hasznosnak bizonyul... Az egy számjegy híján 666!!! Kétség sem fér hozzá, illuminatus gyíkember vagyok, aki a liberális médiát irányítja... És még menekülteket sem akarok a Dunaba lőni... Ejnye micsoda hazaárulo vagyok. Véletlen? Szerintem nem...

^

/ \

/ \

-------

2015. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt magyarázd el nekem.

"A keritesnek koszonhetoen mar terroristak es gazdasagi bevandorlok nem nagyon johetnek be, szoval nem hiszem, h nagy baj lenne a nepvandorlasbol."

2015. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kerítés célja:

1) gyűlöletkeltés, megfélemlítés. (Pipa)

2) a bevándorló tömegek a regisztrációs határátlépő pontokhoz való terelése. Igy a terroristák és nem háború által sújtott országokból érkező gazdasági bevándorlók kiszűrése. (Pipa)


De mondom, hogy gyíkember vagyok, ne hallgass rám :D

2015. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg láttad élőben azt a keritést?gondolom nem mert akkor nem irnál ilyen eget rengető hülyeséget.Majd meg állitja a terroristát meg a gazdasági bevándorlókat.Aki akar az ugy átjön rajta mint a huzat.Kérdeznék még de látom nem érdemes.
2015. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sor kerülhet. Egy Boszniát megjárt katona ismerős szerint a mostani menekült mennyiség kutya füle ahhoz képest, mint ami egy-két év múlva lesz itt.


Viszont nem a magyarok és migránsok, hanem a kisebbség és a migránsok között fog kitörni a balhé. Ennyi élősködőt ez az ország nem bír már el.

2015. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!