Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki támogatná a sorkatonaság...

Ki támogatná a sorkatonaság bevezetését?

Figyelt kérdés
Én támogatnám, 16-18 éves kortól, nem lenne ennyi jólfésült b*zigyerek!

2015. szept. 3. 18:01
1 2 3 4
 1/40 Roozsa 4444 válasza:
21%
Támogatnám, teljesen igazad van!
2015. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
3%
Az a baj hogy túl drága dolog lenne, pedig nem lenne rossz. Csak nem úgy ahogy nálunk az utolsó 15-20 évben ment. Legyen megint 2 év rendes kiképzés, nem csak kocsmázás.
2015. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel akarod kompenzálni, hogy nincs hajad?
2015. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
16%
Minden magyar ember.
2015. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

#2

Megvonni a segélyt a cigányoktól, és máris lenne rá keret!

2015. szept. 3. 18:05
 6/40 anonim ***** válasza:
3%

Én maximum úgy fogadnám el, hogy a nyári szünetből 1 hónap minden évben 14éves kortól addig míg iskolába jár, és nem dolgozik(nyári munka esetén sem kell menni).


Ebben a korban a tanulás a legfontosabb, és ebben a korban az agyunk tanulásra is van hangolva, felháborító lenni kötelezően elpocsékolni ezt a lehetőséget

2015. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
46%
Jo volt ez mindig is. A regi emberek is csak lazadtak ellene, de utana mindenki csak az elmenyeirol meselt meg evek mulva is. Pont kellene a fiataloknak, hogy valoban ferfive valjanak a nagybetus elet elott. A katonasag atmenet volt a szuloi felugyelet es a munkahelyi helyzet kozott. Ma sok fiatal nem talalja a helyet a felnott eletben, mert senki nem tanitotta meg neki, hogy a suli es az anyu engedekenysege utan, az eletben mar nem tehetnek mindent. Tamogatnam, en sem haltam bele.
2015. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

Én nem!


Lehet, hogy egyesekre ráférne, de vannak 16-18 éves korú diákok, akik inkább tanulnának. Őket minek elvinni katonaságba?

2015. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
De mi értelme lenne? Magyar honvédségre gyakorlatilag NINCS SZÜKSÉG ezt felfoghatnátok. Az EU és a NATO véd minket. Ezért is vagyunk tagok többek között.
2015. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
53%
A másik meg az, hogy ki támadna meg egy ilyen kis jelentéktelen országot, mint a miénk? Kinek állhatna egyáltalán érdekében? Szerintem senkinek a világon...
2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!