Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Te be fogsz vonulni szerződése...

Te be fogsz vonulni szerződéses katonának hogy védd a hazád. Megteszed az elkövetkező fél évben ezt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 19:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
48%
Úgyhogy én is kérdezek: miből adódhat olyan körülmény, h az országot fegyveresen meg kell védeni?
2015. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%

"Az meg a másik, hogy sem a kérdező, sem a válaszolók nem járták meg a frontot, sosem harcoltak."


Nem is írtam.

Én azt írtam csak, hogy lehetnél nagyobb tisztelettel, mert a te fajtád csak azért van még, mert mások bevédték.

Ha ők nem lennének már valahol rabszolga lennél...

2015. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Félreértettétek a kérdést!

Nem sorozásról van szó, hanem arról, hogy elmész-e szerződéses katonának fél éven belül.

Nem megyek el, mert semmi értelmét nem látom elmenni. A szerződéses katonák fél év múlva is kerítést fognak építeni, meg a vonatnak nyitogatni a kaput a déli határon.

2015. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
42%

Én nem értem miért vannak így kiakadva az emberek.

Katona vagyok, voltam Koszovóban is, ami azért elég komoly katonaként.

Sokan feleslegesen rettegnek. Egyelőre van több mint 10 ezer katona, először minket és a rendőröket fognak bevetni.

2015. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Figyu. Tisztelem azokat, akik a katonaságot mint szakmát, hivatásuknak választották, értenek hozzá és képzik is magukat benne. Ugyanígy nekem is megvan a szakmám, amit kitanultam, dolgozok benne és tovább is képzem magam. Ha én elmennék a munkahelyemről szerződésesnek, ráadásul úgy, hogy nem szívesen csinálom a kiképzést, hanem csak muszájból, utána vége, akkor a munkahelyemre már nem fognak visszavenni, én meg mehetek az utcára.


Ha meg beüt a krach, akkor úgyis minden férfit besoroznak, aki meg dezertál, azt gondolom statáriummal kivégzik. Olyankor megyek, más esetben viszont nincs értelme.

2015. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mintha lett volna hasonló kérdés pár hete, néhány válasz is kísértetiesen hasonlít. :D


Amúgy meg jó nekem a békesség, bánat se menne, főleg nem önként, köszönöm, szeretném látni az unokáimat is.

2015. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
35%

"Molyember nevű felhasználó"


Ahogyan az olyan buta, analf, semmirekellő emberekre is szükség van mint te.

Hiszen mi lenne a Mcdonald's-al, a Burger King-el, a KFC-vel ha a hozzád hasonló selejtes bölcsészek nem szolgálnának ki? :))))


Majd szerintem holnap megyek úgyis vásárolni, adok már némi borravalót neked. Csak hogy gyűljön a menekülésre a pénz!

2015. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hálistennek' nem te. Mert ha túl sok lenne az ilyen emberekből mint te akkor ez az ország még rosszabb helyzetben lenne mint most.

De mint mondtam szerencse hogy nem. Az intellektualitás mögé bújva ítélkezni. Legszebb dolog!

Na de mindegy is. Majd a kasszánál találkozunk! :)

2015. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
az országért igen, a kormányért nem
2015. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%
Voltam a toborzóirodában, jelenleg a fogamat csináltatom és edzek. Pár hét, megyek fizikaira, aztán alapképzés. Legalábbis remélem. Életpályának választottam a katonaságot, és szívesen csinálnám. Nem egy rokonom katona, és csak jókat mesélnek.
2015. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!