Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol található Pécsen a Honvéds...

Hol található Pécsen a Honvédség toborzója?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja meg nekem, és ha lehetséges azt is, hogy a 48-as tértől hogyan jutok el oda gyalog! Köszönöm!! :)

2015. szept. 24. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Cím: 7621 Pécs, Kisfaludy u. 5.


[link]


Ha már internet előtt ülsz, akkor a google a barátod. Ott van térkép, útvonalterv, és sok más egyéb nyalánkság. Igaz, hogy az irodában mindent elmondanak majd a jelentkezés menetéről, de ajánlom, hogy nézz utána a neten is. Nekem speciel az irodában nem említették a tüdőszűrőt, de kelleni fog az is (ez csak egy példa, mivel elég alapos volt az úr, ahol én voltam, néha megesik).


[link]


Azt, hogy hogy jutsz el oda, majd más odavalósi megmondja, vagy a google. Csak tudni kellene használni.

2015. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!