Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a zsidó...

Mi a véleményetek a zsidó bosszúállókról?

Figyelt kérdés

Azokról van szó, akik a 2. világháború után gyakorlatilag büntetlenül ölhettek német katonának. A sok szenvedés miatt jogosan cselekedtek így?

Itt egy video ami velük foglalkozik. https://www.youtube.com/watch?v=qQpI0BqXKzg


2015. okt. 13. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szinte hihetetlen, de tény, hogy csodálatosan lehet végrehajtani az agymosást féligazságokkal, vizuális és hangingerekkel, megrendezett ill. bevágott filmjelenetekkel, aminek az igazságtartalmát a befogadó meg sem kérdőjelezi és tényként, kritika és kétely nélkül elfogadja.
2015. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alja népség
2015. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nezd meg a teljes videot, erdekes modon kicsit mas mint a " leforditott" verzio :

[link]

2015. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bosszú csakis egyénre vonatkozhat maximum.


Pl én magyar vagyok, heteró vagyok, fehér vagyok, férfi vagyok, fiatal vagyok, stb.


De én magam nem felelek más férfiak, heterók, fehérek, magyarok, fiatalok által elkövetett bűnökért.


Undorítónak tartom, ha nem egyéneket, hanem bizonyos csoportokat büntetnek. Azok a zsidók sem voltak jobbak a németeknél.

2015. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!