Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pa63 fegyverem le szeretném...

KisgyerekPeti kérdése:

Pa63 fegyverem le szeretném cserélni P9RC re. Mindezt Szolgálati jeggyel tehetem meg! Szerintetek, mit írjak? Miért szeretném? Tippek? Trollok kíméljenek! Lehetőleg szakmabeliek írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Tàrkapactàs nagyobb...stb. (ilyenekre gondolok)
2015. nov. 13. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Méret: A PA63-at kényelmetlen fognod


Jobb rendszer: A PA63 reteszeletlen tömegzáras, a P9RC rövid csőhátrasiklásos


Tárkapacitás: PA63 7, P9RC 14


A tárajak és a tárakasztó szeret deformálódni, ezáltal vagy adogatási hiba, vagy utolsó lövés után nem akad hátul a szán, vagy hátul akad a szán miközben a tárban van még lőszer.


A tárrögzítő normálisabb anyagokból van: PA 63-nál hajlamos kikopni és elengedni a tárat


A tokszerkezet vezetőléce, a hüvelykivető és a fesztelenítő csúcsa hajlamos a felverődésre, ezáltal akad a szán.


A biztosító rögzítőcsap vége és a biztosítón található bemarás szeret kopni, ezáltal minden lövés után bebiztosít.


Jobb lőszer, jobb ballisztikai adatok: PA63 9X18 Makarov, P9RC 9X19 Luger


Jobb korai elsülés elleni biztosítórendszer: PA63 megszakító szemölcs, P9RC-nél normális megszakító alkatrész van. (a PA63-nak egyébként betegsége hogy kopás/törés miatt szétakad a megszakító mechanizmus és átalakul sorozatlövő fegyverré)


Helyretoló szerkezet: A PA63-nál egy sima rugó rá van húzva a csőre amit ha rosszul raksz fel akkor simán összeakad, A P9RC-nél szerelt rugós helyretoló szerkezet van.


Én csak azokat írtam le amikben a P9RC jobb a PA63-nál és a PA63 jellemző meghibásodásait. Mivel nem a rendőrségnél dolgozom, nem tudom hogy ezek az indokok elegendőek/megfelelőek e ahhoz, hogy adjanak egy P9RC-t.

2015. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Sztem amiket írtàl azoknak negyede elég lesz! :)

Pont erre volt szükségem! Nagyon köszi, majd azért megírom, hogy segített e! De amntuti! :) Üdv.

2015. nov. 13. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!