Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik szolidaritást éreznek a...

Akik szolidaritást éreznek a náci németek iránt, azok nincsenek tisztában azzal, hogy a magyarokat is lenézték és el akarták pusztítani?

Figyelt kérdés
Persze a háború hevében nem akartak a magyarokkal is ellenségeskedni a "felsőbbrendűek", de egy győztes háború esetén lett volna itt nemulass. A beteg agyú Hitler elintéztette volna egy az egyben a magyarokat.
2015. dec. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezen állításod alátámasztja valami, vagy csak megint egy nácizó kérdés?
2015. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem így lett volna? A nácik által elképzelt világba a magyarok nem fértek bele. Szerintem a németeken kívül gyakorlatilag senki sem.
2015. dec. 17. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
És ezt mire alapozod? Elolvastad a Mein Kampf-ot?
2015. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem kedvelte a magyarokat, nem bízott Horthy - ban és általában a magyarokban. Erre kismillió forrás, írás, beszédek utalnak. Pl. érdemes elolvasni Veesenmayer írásait, mikor Magyarországra küldték helytartónak miket írt Hitlernek. Elpusztítani talán nem akart minket, de ha nyert volna, túl nagy szerepet nem szánt nekünk, Magyarország egy "gau" lett volna a Birodalmon belül.
2015. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elpusztítani nem akart,"csak" a rabszolganépek közé sorolt minket,én így tudom.


Az árja faj a német volt,illetve a germán népet.

A szlávokat,kelet-európaiakat pedig rabszolgának tekintette.

2015. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem lettünk volna rabszolgák. Németeknél alacsonyabb rendűnek tartott minket Hitler, de nem sokkal. Kb olyan lett volna a helyzetünk mint most az EU-ban
2015. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!