Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen szintű edzettség kell...

Milyen szintű edzettség kell ahhoz hogy felvegyenek a légióba? (többi lent)

Figyelt kérdés
10 éve sportolok, futok, úszok, kondizok. van egy ötös emelt szintű tesiérettségim. Lefutottam több félmaratont és átúsztam a Balatont. tudom hogy nem csak fizikai tesztek vannak. a fizikai részek teljesítéséhez ez elég? megüti a mércét?
2016. jan. 14. 06:41
 1/3 anonim válasza:
Fizikailag szerintem elég jól állsz,de ismerek hozzád hasonlót,aki kiment,de mégse sikerült Neki. Pedig aztán évek óta ezért futotta körbe a Balatont,járt Spartatlonokra,edzett,ő egyébként hivatásos katona is. De sajnos nem sikerült. Igen,mondjuk lelkileg is toppon kell lenni,ő nem tudom mennyire volt. Ez kb. Fél éve történt. De egyèbként,ha szàmít..szerintem nem éri meg.
2016. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a teljesítménnyel simán el tudod adni magad ott.
2016. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ismerősöm,sportoló gyerekkora óta szintén,17 állig nyújtott karos szabályos húzódzkodás után aztmondta neki

az illetékes,hogy ebből neki 2 tetszett,kezébe nyomta a személyi igazolványát és aztmondta távozzon 3hónap múlva újra próbálkozhat. :) szóval hagyjuk ki mennyire,van jó fizikumban amikor én mentem a dagadt német gyerek 4 szabálytalan húzódzkodással egyből átment... :)

2016. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!