Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Üdv. A Zrínyi Miklós Nemzetvéd...

Üdv. A Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi egyetemen szeretnék továbbtanulni, hogy oda felvegyenek ugyebár le kell tennem egy fizikai vizsgát, néztem nem nehéz viszont nekem gerincferdülésem van ami bár nem gátol semmiben hallotam hogy baj lehet. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz.
2010. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a civil szakra jelentkeznék am...És mennyire lehet baj?
2010. ápr. 30. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha katonai szakra jelentkezel akkor persze hogy gáz. Makk egészségesnek kell lenned, de minimális ferdülést elnéznek.

Amúgy a fizikai része nehogy azt hidd hogy könnyű, nagyon komoly kondíció kell ahhoz hogy megcsinálj mondjuk 50 szabályos (!!) fekvőtámaszt vagy megfussad 13-14 perc alatt a 3200-at.

És ha bejutsz, itt még nagyobb a követelmény.

2010. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De egyébként jelentkezel, kapsz egy behívót Kecskemétre egy ingyenes vizsgálatra ahol majd megmondják hogy alkalmas vagy-e. 1 nap alatt megtudod, az a legegyszerűbb mert interneten senki sem fogja megmondani, hogy átengednének-e.

Volt rá példa, hogy valakit viszonylag kicsi ferdüléssel alkalmatlannak nyilvánítottak és ismerek olyat is aki megkapta a pecsétet...

2010. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekelne hogy mi a viszonylag kicsi ferdülés és mi számit erős ferdülésnek...Minthogy nem vagyok quasimodo xD de a hátamon meglátszik hogy az egyik lapockám kicsivel lejjeb van(viszont kétlem hogy van teljesen szimetrikus ember)
2010. ápr. 30. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
fizikai...3200 15:30 nekem 49 fekvő(megállásokkal!!),75 felülés.ezzel átengedtek.
2010. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok!


Ez a szerződéses állomány alkalmasságiján volt.lehet a ZMNE-re szigorúbb,azt nem tudom...

2010. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Fekvőtámaszból és felülésből nagyon sokat birok-testsúlyomhoz képest eléggé erős vagyok viszont csak ez a gerincferdülésem van:S
2010. máj. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!